Aktualności

Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego

2012-02-19 14:19:07

 

Idea 40 dniowej krucjaty modlitewnej “40 Dni Dla Życia” zrodziła się w Stanach Zjednoczonych. Tam właśnie katolicy modlą się przez 40 dni przed klinikami aborcyjnymi. Bezustannie – w dzień i w nocy.

Ta skoordynowana, międzynarodowa kampania, jest prowadzona dwa razy do roku w wielu miejscach naszego globu. Wzięły w niej udział setki tysięcy ludzi. Do jej sukcesów należy zaliczyć zamknięcie dziewięciu ośrodków aborcyjnych oraz odejście z przemysłu aborcyjnego co najmniej 43 pracowników, w tym Abby Johnson, byłej dyrektorki jednego z oddziałów Planned Parenthod (największej w Stanach Zjednoczonych organizacji propagującej aborcję). Jednak najlepszą wiadomością jest fakt uratowania od aborcji 3599 dzieci i ich matek (dane z roku 2011). W ubiegłorocznej edycji w inicjatywie wzięło udział ponad 250 miast w 9 krajach na świecie.

W tym roku pragniemy przez 40 dni Wielkiego Postu modlić się w intencji ochrony i obrony życia. 40 dni to 960 godzin modlitwy! I tyle osób potrzebujemy, by odbyła się ta Krucjata!


Bądź jedną z tych 960 osób! Zgłoś się i módl wraz z nami!


Wystarczy, że wpiszesz poniżej swoje imię i adres mailowy. W odpowiedzi dostaniesz datę i godzinę, która będzieTwoją jedną godziną modlitwy dla Życia w ciągu 40 dni.   Może to być na przykład Modlitwa Różańcowa. Dla zachowania ciągłości modlitwy podawane godziny nie będą się powtarzać.

Zapraszamy do odwiedzin strony Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego: http://duchowaadopcjadziecka.wordpress.com/

 

 

Kategorie wpisu: Informacje
« powrót