Aktualności

I DEKANALNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO MINISTRANTÓW I LEKTORÓW

2013-02-26 21:59:52

W Pierwszym Dekanalnym Turnieju Tenisa Stołowego Ministrantów i Lektorów, rozegranym dnia 2 lutego br. w Rozprzy, wzięło udział 12 ministrantów z parafii Przenajświętszej Trójcy w Bogdanowie.

 

Turniej zorganizowano w trzech kategoriach wiekowych. Z naszej parafii udział w rozgrywkach wzięli: w kategorii Szkoła Podstawowa - Damian Krystek, Mateusz Macioł, Jakub Mielczarek, Filip Pauliński, Norbert Rozumek i Hubert Sosnowski; Gimnazjum – Jakub Bugajski, Piotr Haładaj, Piotr Roksela; Szkoła Średnia: Dawid Cieślak, Rafał Haładaj, Artur Jarzębski.

 

W finale, w kategorii Szkoła Podstawowa zdobyliśmy II miejsce – Jakub Mielczarek i IV miejsce – Norbert Rozumek. W kategorii Gimnazjum zdobyliśmy I miejsce – Jakub Bugajski, II miejsce – Piotr Haładaj i IV miejsce – Piotr Roksela. W kategorii Szkoła Średnia zdobyliśmy I miejsce – Dawid Cieślak i III miejsce – Artur Jarzębski.

 

Zwycięzcom i uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy rodzicom ministrantów za wsparcie naszych inicjatyw.

 

Kategorie wpisu: Informacje
« powrót