Aktualności

Ingres abp Wacława Depo

2012-02-03 12:56:08

Z udziałem kilkudziesięciu biskupów, m.in. abp Celestino Migliore - nuncjusza apostolskiego w Polsce, abp Józefa Michalika - przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, abp Zygmunta Zimowskiego - przewodniczącego Papieskiej Rady ds. Służby Zdrowia, abp Józefa Kowalczyka - Prymasa Polski, kard.-seniora Józefa Glempa, abp Henryka Muszyńskiego, abp Stanisława Nowaka - administratora archidiecezji częstochowskiej i pierwszego metropolity częstochowskiego oraz hierarchów z Białorusi i Ukrainy, m. in abp Mieczysława Mokrzyckiego odbył się 2 lutego uroczysty ingres abp Wacława Depo do bazyliki archikatedralnej Świętej Rodziny w Częstochowie.

 

Materiały zrealizowane przez Studio TV „Niedziela” można obejrzeć na: 

 

Fotorelację z ingresu przygotowaną przez fotoreporterów „Niedzieli” można zobaczyć na:


Kategorie wpisu: Informacje
« powrót