Aktualności

Intencje mszalne 03 - 09.10.2016

2016-10-01 22:00:27

Poniedziałek  3.X.2016 r.

7.00 + Stanisława Komorowskiego  – int.od brata Sławomira z rodziną;

17.00 + Stanisławę i Stefana Członka;

17.00 + Jana i Mariannę Filipków;

 

Wtorek 4.X.2016 r.

7.00 + Michała Zimowskiego – int.od rodziny Cieślaków;

17.00 + Izydora Lasotę  – int.od Doroty Płosza z córką Karoliną i synem Mariuszem;

17.00 + Zbigniewa Lange  – int.od rodziny Rokselów;

 

Środa 5.X.2016 r.

7.00 + Henryka Michalaka – int.od szwagierki Zofii z rodziną;

7.00 + Henryka Michalaka  – int.od Iwony i Jacka Frankiewiczów;

 

17.00 NOWENNA

+ Stanisława Rokselę 6 rocz.śm. i Marię Roksela 16 rocz.śm.; + Halinę i Jerzego Gosków; + Jana i Mariannę Filipków; + Szymona Watałę – int.od chrześnicy Gabrieli z mężem i dziećmi; + Helenę Bigos – int.od mieszkańców Wsi Woźniki Kolonia; + Michała Zimowskiego – int.od Tadeusza Zimowskiego z rodziną; + Stanisława Komorowskiego – int.od Ilony Kaczorowskiej z rodziną; + Stanisława Komorowskiego – int.od chrześnicy Ireny z rodziną; + Wiesława Ławskiego – int.od Marii Wyboń; + Zofię Gajda – int.od Marcina z rodziną; + Stanisława Kołacińskiego – int.od wnuków: Pauliny i Dawida Kołacińskich; + Annę Nadajewską – int.od wnuczki Justyny z mężem i synem; + Izydora Lasotę i zm z Cr Lasotów – int.od Przemysława Płoszy z żoną i dziećmi; + Józefa Zielińskiego – int.od chrześniaka Michała z rodziną; + Stanisławę Łaszek – int.od rodziny Szkodzińskich; + Zenona Sobalę – int.od rodziny Kurzydlaków; + Ryszarda Filipka – int.od mieszkańców Wsi Woźniki Kolonia; + Mariusza Cyrana – int.od rodziny Wesołowskich; + Barbarę Roksela – int.od rodziny Błażniaków; + Pawła Mastalerza  – int.od Łukasza Kaczorowskiego; + Czesława Siwika – int.od mieszkańców Blizina; + Bogdana Danielczyka – int.od wnuczka Mateusza; + Kazimierę i Władysława Członków, Mariannę Mariana Stanisławę i Zofię Woszczyków; + Piotra Łaszka – int.od sąsiadów Biegarczyków;

 

Czwartek 6.X.2016 r.

7.00 + Annę Nadajewską – int.od bratowej Anny z rodziną;

18.00 + Józefę Jana i Stanisława Nowaków – int.od córki Teresy z rodziną ;

18.00 + Genowefę Motylską  – int.od Krystyny Cichuty z mężem i dziećmi;

 

Piątek 7.X.2016 r.

7.00 + Józefa Anielę i Pawła TRNOWSKICH, Józefę Marusińską;

18.00 + Bolesławę i Józefa Stępniów;

18.00 + Eugeniusza Szewczyka  – int.od Magdaleny Marczyk z rodziną;

 

Sobota 8.X.2016 r.

7.00 + Wiesława Ławskiego  – int.od chrześnicy Anny z rodziną;

17.00 + Piotra i Stanisława Łaszków;

17.00 + Mariannę Stanisława i Marię Filipczaków;

17.30  Dziękczynna w 18 rocznicę urodzin Marcina Pucha z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opieke MB Bogdanowskiej na dalsze lata życia;

 

Niedziela 9.X.2016 r.

8.00 + Józefa Natalię i Jarosława Kieresiów;

10.00 + Zofię Tadeusza Józefę i Antoniego Tokarków;

11.30  Za Parafian;

 

15.00 CMENTARZ

+ Józefa Zielińskiego – int.od uczestników pogrzebu; + Pawła Mastalerza – int.od kolegów i koleżanek Pawła; + Henryka Michalaka – int.od sąsiadów Wasików; + Wiesława Ławskiego – int.od rodziny Góralczyków; + Andrzeja Skórę – int.od uczestników pogrzebu;

Kategorie wpisu: Intencje Mszalne
« powrót