Aktualności

Intencje mszalne 04 - 10.07.2016

2016-07-03 00:53:55

Poniedziałek 4.VII.2016 r.

7.00 + Mirosława Zielińskiego – int.od siostry Anny Filipczak z rodziną;

18.00 + Mirosława Sztajkowskiego  – int.od rodziny Matyjów i Grażyny z dziećmi;

18.00 + Martynę Kaczorowską – int.od syna Irka z rodziną;

 

Wtorek 5.VII.2016 r.

18.00 + Józefa Nowaka  – int.od córki Małgorzaty z rodziną;

18.00 + Mirosława Zielińskiego – int.od żony Janiny;

 

Środa 6.VII.2016 r.

7.00 + Stanisławę Mroczkowską – int.od córki Anny z rodziną;

 

18.00 NOWENNA

+ Alinę Gruszka; + Krystynę i Henryka Skowronków; + Wacława Sieranta – int.od Anny Sadowskiej z rodziną; + Szymona Watałę – int.od Janusza i Wandy Haładajów z rodziną; + Janinę i Józefa Nowaków  – int.od rodziny Domagałów, Zygmuntów i Kozików; + Bronisława Hojwę rocz.śm., Mariannę i Józefa Łukasików, Juliannę i Kazimierza Barczyków; + Izydora Lasotę – int.od Marzeny Fraj z mężem i synem; + Grzegorza Jasitczaka – int.od córki Agnieszki z mężem Piotrem; + Eugeniusza Goskę – int.od  sąsiadów Kaudzów; + Zenona Sobalę  – int.od rodziny Szymańskich; + Genowefę Kaczor  – int.od rodziny Szewczyków; + Barbarę Roksela  – int.od siostrzenicy Renaty z rodziną; + Pawła Mastalerza – int.od sąsiadów Kraszkiewiczów i Dolatów; + Leokadię Jana Leszka Mariana Anielę i Józefa Watałów;

 

Czwartek 7.VII.2016 r.

7.00 + Tomasza Biegarczyka – int.od rodziny Lalków;

18.00 + Stanisławę Mroczkowską – int.od siostry Zofii z rodziną;

 

Piątek 8.VII.2016 r.

7.00 + Tomasza Biegarczyka  – int.od Marii Bednarek;

18.00 + Jadwigę i Mieczysława Wieczorków z Rodzicami;

 

Sobota 9.VII.2016 r.

7.00 + Szymona Watałę  – int.od Bogdana Watały z rodziną;

16.00 ślub Bińczyk+ Surgut w Postękalicach

18.00 + Józefę i Ignacego Błaszczyków rocz.śm.;

18.00 + Mariannę Lachetę i Mariannę Michaś;

 

Niedziela 10.VII.2016 r.

8.00 + Gabrielę Kunakowską i Teresę Imielską;

10.00 + Zofię i Józefa Gajdów;

11.30  Dziękczynna w 18 rocznicę urodzin Piotra Jana Nowaka z prośbą o zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę MB Bogdanowskiej Uzdrowienia Chorych na dalsze lata życia;

 

16.00 CMENTARZ

+ Zenona Sobalę – int.od uczestników pogrzebu; + Grzegorza i Marię Jasitczaków – int.od uczestników pogrzebu; + Józefa Zielińskiego – int.od Stanisława Bugajskiego; + Martynę Kaczorowską – int.od uczestników pogrzebu; + Stanisławę Łaszek – int.od mieskańców Kolonii Blizin; + Ryszarda Filipka – int.od uczestników pogrzebu; + Mirosława Zielińskiego – int.od siostry Zofii z rodziną; + Barbarę Roksela – int.od uczestników pogrzebu; + Pawła Mastalerza – int.od uczestników pogrzebu;

Kategorie wpisu: Intencje Mszalne
« powrót