Aktualności

Intencje Mszalne 06 - 12.05.2013

2013-05-04 23:19:16

Poniedziałek 6.V.2013 r.

7.00 + Marię Łuczyńską – int.od Mieczysława Michalaka z rodziną;

18.00 + Zofię i Zygmunta Bujaczów, Henryka Marchwińskiego;

18.00 + Alicję Tadeusza i Romana Królów;

 

Wtorek 7.V.2013 r.

7.00 + Julię Staszór -  int.od KŻRóżańca z Radziątkowa;

18.00 + Stanisława Stanisławę i Jana Magierów;

18.00 + Stanisławę Kiereś – int.od siostry Ireny z rodziną;

 

Środa 8.V.2013r.

7.00 + Marię Łuczyńską – int.od koleżanek Wandy z oddz. Położniczego;

7.00 + Za Parafian;

18.00 Nowenna  + Stanisławę Lauks, Stanisława i Józefę Sudrów; + Józefa Filipka i zm. z Cr  Filipków, Skórków i Majewskich; + Stanisława Gajdę 2 rocz.śm.; + Stanisława Mariusza i Stefana Barczyków,  Stanisława Zambrowicza; + Stanisława Szewczyka – int.od Jadwigi Maśluszczak; + Tadeusza Gruszkę – int.od mieszkańców Monikowa; + Stanisławę Figurską – int.od siostry Marii z rodziną Nowaków; + Wiesławę Deka – int.od córki Agnieszki z mężem i dziećmi; + Irenę Prokop – int.od Henryki i Kazimierza Pal z rodziną; + Teresę i Henryka Nowaków  i zm z Cr Kołodziejczyków; + Władysławę i Józefa Stępniów, Adama i Antoninę Bauerów; + Stanisława i Janusza Barczyków, Stanisława Zajdę; + Stanisława Stanisławę Janinę Jadwigę i Franciszka Stefańskich; + Stanisławę i Jgnacego Adamczyków, Stanisławę i Błażeja Gieroniów, Józefa Babiarczyka; + Annę i Stanisława Witkowskich – int.od syna Tadeusza z żoną; + Krystynę i Henryka Szewczyków  – int.od brata Tadeusza z żoną; + Weronikę i Władysława Kaczorów, Janinę i Jerzego Pechta, Marię Piwońską; + Władysława Walasa  – int.od Marii Łukasik i rodziny Cicheckich; + Weronikę Pal – int.od Małgorzaty Gruszczyńskiej z rodziną; + Julię Staszór – int.od rodziny Kucharczyków; + Tadeusza Krystka – int.od rodziny Wieczorków i Jadwigi Barczyk; + Irenę Winter – int.od męża Pawła z synem Mateuszem;

            

Czwartek 9.V.2013 r.

7.00 + Za Parafin;

18.00 + Stanisława Szewczyka – int.od Krystyny i Mirosława Kaleta;

18.00 + Stanisława Garmulewicza – int.od Marii Kołacińskiej z rodziną;

18.30 + Mariana Rokselę 6 rocz.śm.;

 

Piątek 10.V.2013 r.

7.00 + Antoniego Filę 17 rocz.śm.;

18.00 + Mirosława Matusika – int.od rodziny Karkusów;

18.00 + Kazimierę i Józefa Łukaszewskich i zm z Cr Górnych i Bąkowiczów;

18.00 + Juliana Haładaja 7 rocz.śm. z Rodzicami, Kazimierę i Wincentego Matyjów i zm z Cr Matyjów i Haładajów;

 

 

Sobota 11.V. 2013 r.

7.00  + Genowefę Rusewicz – int.od chrześnicy Wioletty;

16.00 ślub Borek+Młoczkowska

18.00 + Stanisława Majewskiego, Ignacego Stanisława Magdalenę i Wawrzyńca Błaszczyków, Weronikę Marcyjannę i Leona Grygielskich;

18.00 + Mariannę i Stanisława Zaskórskich, Janinę i Henryka Bąkiewiczów, Stanisława Jaworskiego;

 

Niedziela 12.V.2013 r.

8.00 + Mariannę Kazimierę Stanisława Henryka i Zbigniewa Szafrańskich;

10.00  W intencji Dzieci z kl III w rocznice Komunii Świetej;

11.30  + Zofię Tadeusza Józefę i Antoniego Tokarków;

14.00 Blizin – O błogosławieństwo w pracy na roli i urodzaje;

 

16.00 CMENTARZ  + Witolda Robaka z Rodzicami, Helenę i Stefana Rokselów; + Mariannę 20 rocz.śm., Jana Władysława Alinę i Mieczysława Smugów; + Grzegorza Siewierskiego – int.od uczestników pogrzebu; + Stanisławę Kiereś – int.od KŻR z Korczewa i Dobiecina; + Kazimierę Warcholińską – int.od uczestników pogrzebu; + Marię Łuczyńską – int.od uczestników pogrzebu; + Krystynę Michalak – int.od uczestników pogrzebu; + Wojciecha Rojszczyka – int.od uczestników pogrzebu; + Mieczysława Wiśniewskiego – int.od uczestników pogrzebu; + Julię Staszór – int.od uczestników pogrzebu; + Tadeusza Krystka – int.od uczestników pogrzebu; + Wiesławę Deka – int.od uczestników pogrzebu; + Irenę Winter – int.od uczestników pogrzebu; + Kazimierza Kutala – int.od uczestników pogrzebu;

Kategorie wpisu: Intencje Mszalne
« powrót