Aktualności

Intencje Mszalne 06 - 12.06.2016

2016-06-04 16:56:05

Poniedziałek 6.VI.2016 r.

18.00 + Izydora Lasotę – int.od Wandy Pietras z rodziną;

18.00 + Martynę Kaczorowską  – int.od córki Jadwigi z mężem i dziećmi;

18.00 + Arkadiusza Hojwę 4 rocz.śm., ks. Stanisława Hojwę, Jana i Krystynę Hojwów;

 

Wtorek 7.VI.2016 r.

7.00 + Mirosława Sztajkowskiego – int.od Waldemara z rodziną;

7.00 + Mirosława Sztajkowskiego – int.od uczestników pogrzebu;

7.00 +Martynę Kaczorowską – int.od Agnieszki i Jacka Banasiaków z dziećmi;

18.00 Msza św. w intencji młodzieży przyjmującej sakrament bierzmowania;

 

Środa 8.VI.2016 r.

7.00 + Izydora Lasotę  – int.od siostry Krystyny z mężem i synem Pawłem;

7.00 + Izydora Lasotę  – int.od Zespołu „Pasjonatki”;

 

18.00 NOWENNA

W intencji Światowych Dni Młodzieży;

+ Danutę Gruca – int.od siostry Kazi z rodziną; + Wacławę Błaszczyk 1 rocz.śm.; + Antoniego Dryzka – int.od chrześnicy Ewy z Kamilem; + Genowefę Matyjaszczyk – int.od córki z rodziną; + Józefa Jankowskiego – int.od rodziny Sobalów; + Tomasza Weronikę Zenona i Kazimierza Szrajerów; Józefa Nowaka – int.od wnuków Szafrańskich i Antoniaków; + Szymona Watałę – int.od kolegi Ryszarda; + Mirosława Zielińskiego – int.od rodziny Dolatów; + Eugeniusza Siewierskiego – int.od Wiesława Filipka; + Stanisławę Mroczkowską – int.od Czesława Filipka z rodziną; + Stanisławę Łaszek – int.od Zenona Motylskiego z rodziną; + Eugeniusza Goskę – int.od teściowej Kazimiery; + Jacka Muszalaka – int.od koleżanek i kolegów z pracy; + Mirosława Sztajkowskiego – int.od sąsiadów Sobalów; + Józefa Zielińskiego – int.od Barbary Zielińskiej; + Stanisławę Łaszek – int.od Haliny Walas z synem Bartkiem; + Zenona Sobalę – int.od córki z rodziną; + Mariusza Cyrana – int.od mieszkańców Janowa i znajomych; + Stanisława Bartyzela i Mirosława Kaczora;

 

Czwartek 9.VI.2016 r.

7.00 + Stanisławę Łaszek – int.od Jarosława Gniewaszewskiego z rodziną;

18.00 + Józefa Zielińskiego – int.od Anny Kulbat z rodziną;

18.00 + Antoniego Piotrowskiego 9 rocz.śm., Stanisława i Stanisławę Piotrowskich;

 

Piątek 10.VI.2016 r.

7.00 + Szymona Watałę – int.od Krzysztofa z rodziną;

18.00 + Jana 9 rocz.śm. i Sabinę Bugajskich;

18.00 + Alicję Filipczak 5 rocz.śm.;

 

Sobota 11.VI.2016 r.

7.00 + Józefa Nowaka – int.od rodziny Jędrzejczyków;

18.00 + Piotra i Marię Łuczyńskich;

18.00 + Cieślaka;

 

Niedziela 12.VI.2016 r.

8.00 + Alinę Gruszka;

10.00 + Urszulę Michalak rocz.śm.;

11.30   Dziękczynna w 60 rocznicę urodzin Wiesławy z prośbą o zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę MB Bogdanowskiej Uzdrowienia Chorych na dalsze lata życia;

 

16.00 CMENTARZ

+ Mariusza Cyrana – int.od uczestników pogrzebu; + Józefa Nowaka – int.od uczestników pogrzebu; + Tadeusza Mielczarja – int.od uczestników pogrzebu; + Szymona Watałę – int.od kolegi Marcina; + Jacka Muszalaka – int.od uczestników pogrzebu; + Eugeniusza Goskę – int.od uczestników pogrzebu; + Mirosława Zielińskiego – int.od uczestników pogrzebu; + Ryszarda Filipka – int.od rodziny Lauksów; + Kazimierza Motyla 3 rocz.śm.; + Izydora Lasotę – int.od Jana Olejnika z rodziną; + Józefa Zielińskiego – int.od syna Michała; + Józefa Jankowskiego – int.od teściów Szymczyków z rodziną; 

Kategorie wpisu: Intencje Mszalne
« powrót