Aktualności

Intencje mszalne 08 - 14.05.2017

2017-05-07 00:23:06

Poniedziałek 8.V.2017 r.

7.00 + Halinę Fuzoską  - int.od teściowej Ireny;

7.00 + Stanisława Kołacińskiego z racji imienin;

18.00 + Tomasza Biegarczyka gregorianka;

18.00 + Szymona Watałę 1 rocz.śm.;

18.00 + Szymona Watałę 1 rocz.śm. – int.od Rodziców;


Wtorek 9.V.2017 r.

7.00 + Mariannę Michała i Józefa Błaszczyków, Helenę i Wojciecha Pawelczyków, Józefa Mielczarka;

18.00 + Tomasza Biegarczyka gregorianka;

18.00 + Stanisława Bugajskiego – int.od Agnieszki i Sławomira;


Środa 10.V.2017 r.

7.00 + Antoniego Janinę i Agnieszkę Fila;

7.00 + Tomasza Biegarczyka gregorianka;

18.00 Nowenna

W intencji Kapłanów o bł. Boże, zdrowie i dary Ducha św. i o nowe powołania do stanu kapłańskiego i zakonnego z naszej Parafii;

+ Jana Adama Józefę Floriana Cecylię Anastazję i Cecylię Kurdków; + Jana Zofię i Jana Łuczyńskich; + Danutę Wasik – int.od Danuty i Henryka Stępniów z rodziną; + Józefa Bieganowskiego – int.od Roberta i Katarzyny Haładajów z rodziną; + Irenę i Zygmunta Warcholińskich, Weronikę i Józefa Woszczykowie, Kazimierę i Józefa Stefaniakowie; + Irenę Wojciechowską – int.od KŻR z Bukowej; + Halinę Gruszczyńską – int.od Zygmunta Łuczyńskiego z rodziną; + Andrzeja Grabowieckiego – int.od cioci Krystyny Sadowskiej z rodziną; + Mariannę Białas – int.od koleżanki Anny Sadowskiej z rodzin; + Mariannę Białas – int.od Danuty i Henryka Stępniów z rodziną; + Janusza Wężyka – int.od cioci Ani z rodziną; + Jadwigę Pietras – int.od Anny Sadowskiej z rodziną; + Czesława Danielaka – int.od dzieci; + Kazimierę i Józefa Łukaszewskich i zm. Z cr Górnych i Łukaszewskich; + Józrfa Nowaka 1 rocz.śm.; + Annę Nadajewską – int.od Marii Soboń z rodziną; + Stanisława i Zofię Łasków, Wacława Sieranta; + Teresę Peryga – int.od Siewierskich z rodziną; + Bronisławę Wnuk – int.od sąsiadów Cieślaków; + Janusza Smugę – int.od Jarosława Malca z rodziną; + Stanisława Kołacińskiego – int.od rodziny Głowackich; + Helenę Jagieło – int.od wnuczki Wioletty z mężem i córkami; + Wiesława Haładaja – int.od rodziny Zuzańskich; + Mariannę Król – int.od Zdzisława Haładaja z rodziną; + Halinę Fuzowską – int.od koleżanki Haliny Tręda z rodziną; +  Mariana Malca, Janusza Zielińskiego, Jana Mariannę Władysława Alinę Mieczysława Stanisława Karolinę zm z cr Smugów; + Mariana Genowefę Bronisława Tadeusza i Walerię Kopackich, Janinę i Edmunda Piotrowskich; + Ryszarda Kukulskiego – int.od Krzysztofa Kotasa;

 

Czwartek 11.V.2017 r.

18.00  Dziękczynna w 70 rocznicę urodzin Elżbiety Szymczyk z prośbą o zdrowie, Boże bł. i opiekę MB Bogdanowskiej na dalsze lata życia;

18.00 + Tomasza Biegarczyka gregorianka;

 

Piątek 12.V.2017 r.

18.00 + Tomasza Biegarczyka gregorianka;

18.00 + Kazimierza Łaszka – int.od brata Henryka z rodziną;

 

Sobota 13.V.2017 r.

7.00 + Tomasza Biegarczyka gregorianka;

17.00 ślub Wieczorek+Lacheta

18.00 + Zofię Stanisławę Helenę i Franciszka Andrzejczaków, Józefę i Lucjana Mastalerzy;

18.00 + Czesława 5 rocz.śm. i Grzegorza 10 rocz.śm.Wnuków i zm z cr Wnuków;

18.30 Dziękczynna w 30 rocznicę ślubu Wandy i Andrzeja Gabryelczyków z prośbą o zdrowie, Boże bł. i opiekę MB Bogdanowskiej na dalsze lata życia;

 

Niedziela 14.V.2017 r.

8.00 + Salomeę i Zenona Bauerów;

10.00 + Danutę Gruca – int.od Teresy z siostrami;

11.30  Dziękczynna w 18 rocznicę urodzin Daniela Jarząbka z prośbą o zdrowie, Boże bł. i opiekę MB Bogdanowskiej na dalsze lata życia;

 

16.00 CMENTARZ

+ Tomasza Biegarczyka gregorianka ( i na wyjężdzie); + Wojciecha Robaszka – int.od uczestników pogrzebu; + Annę Filipczak - int.od uczestników pogrzebu; + Mariannę Michalak - int.od uczestników pogrzebu; + Stanisława i Annę Witkowskich – int.od syna Tadeusza; + Henrykę Radziszewską – brygadzistów Firmy Logistycznej; + Halinę Fuzowską - int.od uczestników pogrzebu; + Stanisławę Cieślak i zm z cr Cieślaków; + Stanisława i Mariannę Motylów; + Witolda Robaka, Helenę i Stefana Rokselów, Otylię i Jana Blonków; 

Kategorie wpisu: Intencje Mszalne
« powrót