Aktualności

Intencje Mszalne 08 - 14.08.2016

2016-08-06 23:28:35

Poniedziałek 8.VIII.2016 r.

7.00 + Eugeniusza Szewczyka  – int.od szwagra Wiesława Janeczka;

18.00 + Eugeniusza Goskę  – int.od syna Łukasza z żoną i córką;

18.00 + Danielę Maruszewską 1 rocz.śm.;

 

Wtorek 9.VIII.2016 r.

7.00 + Eugeniusza Szewczyka  – int.od rodziny Alenów;

18.00 + Barbarę Wiktora i Marka Dziano, Henryka Smugę;

18.00 + Józefa Bauera 27 rocz.śm. Bolesława i Juliannę Motylów;

 

Środa 10.VIII.2016 r.

7.00 + Helenę Bigos  – int.od chrześniaka Jana z rodziną;

 

18.00 NOWENNA

+ Krystynę Zbigniewa 4 rocz.śm. i Romana Zadumińskich, Bronisławę i Stanisława Kowalskich; + Izydora Lasotę – int.od Anny Sadowskiej z rodziną; + Szymona Watałę – int.od mieszkańców Monikowa; + Izydora Andrzeja i Bogdana Wasików, Władysławę i Stefana Wasików; + Ryszarda Wyderkę – int.od sąsiadów Stępniów; + Ryszarda Wyderkę – int.od sąsiadki Anny Sadowskiej z rodziną; + Grzegorza i Marię Jasitczaków – int.od rodziny Madejaków, Annę i Władysława Jasitczaków, Walerię Stefana i Stanisława Rewczyńskich, Annę i Leona Wolskich, Jana Burdę; + Józefa Zielińskiego  – int.od siostry Marianny Kulbat; + Pawła Mastalerza  – int.od brata Tadeusza z rodziną; + Genowefę Kaczor  – int.od siostrzenicy Haliny z rodziną; + Mariusza Cyrana – int.od Bogdana Watały z rodziną + Eugeniusza Szewczyka  – int.od chrześnicy Zdzisławy z rodziną;

 

Czwartek 11.VIII.2016 r.

7.00 + Szymona Watałę – int.od mieszkańców Monikowa;

18.00  Dziękczynna w 82 rocznicę urodzin Zofii Drozdek z prośbą o zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę MB Bogdanowskiej na dalsze lata życia;

18.00 + Aleksandrę 5 rocz.śm. i Franciszka Tarnowskich, zm z Cr Tarnowskich Stanoków i Szlakowiczów;

 

Piątek 12.VIII.2016 r.

7.00 + Eugeniusza Szewczyka  – int.od brata Antoniego z rodziną;

18.00 + Ryszarda Filipka  – int.od rodziny Blonków;

18.00 + Henryka Michalaka – int.od żony Zofii;

 

Sobota 13.VIII.2016 r.

7.00 + Ryszarda Filipka – int.od Katarzyny z mężem i Wojciecha z koleżanką;

13.00 chrzest

18.00 + Mirosława Zielińskiego – int.od rodziny Majchrowskich i Seroczyńskich;

18.00 + Henryka Michalaka – int.od córki Barbary;

 

Niedziela 14.VIII.2016 r.

8.00 + Tadeusza Kowalskiego, Mariannę i Józefa Stępniów;

10.00 + Krystynę Zbigniewa 4 rocz.śm. i Romana Zadumińskich, Bronisławę i Stanisława Kowalskich;

11.30  Dziękczynna w 18 rocznicę urodzin Mateusza z prośbą o zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę MB Bogdanowskiej na dalsze lata życia – int.od wujostwa Górskich

 

16.00 Cmentarz

+ Jadwigę 5 rocz.śm., Janinę i Stanisława Stefańskich; + Pawła Mastalerza – int.od cioci Teresy z rodziną; + Eugeniusza Szewczyka – int.od uczestników  pogrzebu; +  Helenę Bigos – int.od sąsiadów Wasików; + Zbigniewa Wojciechowskiego  – int.od uczestników  pogrzebu; + Józefę Nowak – int.od uczestników  pogrzebu; + Zbigniewa Lange – int.od uczestników  pogrzebu; + Genowefę Motylską – int.od uczestników  pogrzebu; + Michała Zimowskiego – int.od uczestników  pogrzebu; + Stanisława Komorowskiego – int.od uczestników  pogrzebu;

Kategorie wpisu: Intencje Mszalne
« powrót