Aktualności

Intencje mszalne 10 - 16.07.2017

2017-07-08 19:34:00

Poniedziałek 10.VII.2017 r.

7.00 + Jana Filipa - int.od żony z wnuczką;

18.00 + Jolantę Komora 1 rocz.śm. Halinę i Stanisława Tomeckich;

18.30 + Marię Kurdek – int.od wnucząt: Niny i Damiana;


Wtorek 11.VII.2017 r.

7.00 + Helenę i Józefa Perygów, Ignacego Leona i Jana Mędasików;

18.00 + Wiesława Haładaja – int.od brata Andrzeja z rodziną;

18.00 + Henryka Barczyka – int.od żony Wandy z dziećmi;


Środa 12.VII.2017 r.

7.00 + Jana Filipka – int.od kuzynki Elżbiety;


18.00 Nowenna

W intencji za Kapłanów pracujących w naszej Parafii, za zmarłych Kapłanów kiedyś pracujących i o nowe powołania do stanu kapłańskiego z naszej Parafii;

W intencji za dusze w czyśćcu cierpiące;

+ Lidię Jadwigę Jana Annę i Feliksa Gajdów; + Zofię Ignacego i Mariana Biegańskich; + Zbigniewa Lange 1 rocz.śm.; + Andrzeja Grabowieckiego – int.od Wiesława Filipka z rodziną; + Tadeusza Kowalczyka – int.od mieszkańców Wsi Korczew; + Halinę Fuzowską  - int.od rodziny Kotas; + Jadwigę Pietras – int.od chrześnicy Oli z rodziną; + Ryszarda Kukulskiego – int.od Romana Szczegodzińskiego z rodziną; + ks. Władysława Kasprzaka, ks. Kazimierza Lubasa, ks. Brunona Magota, ks. Józefa Wiertelaka, ks. Mariana Nagłego, ks. Adama Skrzypca, ks. Zdzisława Wajznera, ks. Henryk Bąbiński; + Tadeusza Łuczyńskiego – int.od sąsiadów; + Janinę Filipek – int.od Jana Trędy z rodziną; + Krystynę Komorowską – int.od córki Marzeny z mężem i synami; + Danutę Haładaj – int.od Moniki i Adama Czarczyńskich; + Jana Filipka – int.od rodziny Pieprzowskich; + Jana i Kazimierza Michalaków;

 

 

 

Czwartek 13.VII.2017 r.

7.00 + Zdzisława Filipka – int.od brata Mieczysława z rodziną;

18.00 + Bogdana Kaczora – int.od taty;

18.00 + Stanisława Kotasa 25 rocz.śm.;


Piątek 14.VII.2017 r.

7.00 + Jana Filipka – int.od sąsiadów z klatki z bloku 27;

18.00 + Mariannę Król – int.od wnuczka Arka z rodziną;

18.00 + Elżbietę Błaszczyk – int.od męża i syna; 


Sobota 15.VII.2017 r.

7.00 +;

18.00 + Natalię i Józefa Madejaków;

18.00 + Henryka Pawelczyka 3 rocz.śm. z Rodzicami, Józefa i Antoninę Mielczarków z dziećmi;


Niedziela 16.VII.2017 r.

8.00 + Zdzisława Bogdana Leokadię i Stanisława Rożniatowskich, Stanisławę Stefana i Mariana Kopackich;

10.00 + Antoniego rocz.śm. i Helenę Masiarków, Eugeniusza Michalaka;

11.30   Za Parafian; 


16.00 Cmentarz;

+ Henrykę Radziszewską – int.od kolegów i koleżanek z Firmy; + Jadwigę Wieczorek – int.od Zofii Dziewierskiej z rodziną; +  Helenę Jagieło – int.od rodziny Robaszków z rodziną; + Tadeusza Kowalczyka – int.od KŻR z Korczewa i Dobiecina; + Cezarego Filipka – int.od rodziny Stolarskich i Kałużnych; + Janinę Filipek – int.od uczestników pogrzebu; + Jana Filipka – int.od uczestników pogrzebu; + Zdzisława Filipka – int.od uczestników pogrzebu; + Zenona Stępnia – int.od mieszkańców Dobiecina; + Elżbietę Błaszczyk – int.od Pracowników Poczty; + Janinę Ciekańską – int.od uczestników pogrzebu; + Krystynę Komorowską – int.od córki Marty z mężem i dziećmi; + Danutę Haładaj – int.od uczestników pogrzebu;

Kategorie wpisu: Intencje Mszalne
« powrót