Aktualności

Intencje mszalne 12 - 18.02.2018

2018-02-11 00:29:22

Poniedziałek 12.II.2018 r.

6.40 + Tadeusza Glapińskiego – int.od sąsiadów Tokarków;

17.00 + Mieczysławę i Henryka 29 rocz.śm. Rokselówa – int.od syna Janusza z żoną;

17.00 + Ireneusza Witkowskiego 9 rocz.śm. – int.od żony z dziećmi;

 

Wtorek 13.II.2018 r.

7.00 + Agnieszkę Antoniego i Janinę Fila;

17.00 + Andrzeja Teodorczyka – int.od kolegów z oddziału G - 1;

17.00 + Jana Hertla - int.od rodziny Kościańskich i Wiesława Kuciapińskiego;

 

Środa Popielcowa 14.II.2018 r.

8.00 + Tadeusza Kosmalę – int.od sióstr: Anny i Zofii z rodzinami;

10.00 + Kazimierza Cieślę – int.od syna Piotra z żoną i synami;

17.00  Nowenna

+ Ks. Stefana Bilewicza i kapłanów ks. Wojciecha Rożniewskiego, ks. Mieczysława Kozakowskiego, ks. Ludwika Muszyńskiego, ks. Stanisława Kowalskiego, ks. Ewerysta Gałązkę, ks. Alfonsa Mrozowskiego, ks. Ryszarda Krzyszkowskiego, ks. Stanisława Hojwę, ks. Czesława Cicheckiego, ks. Kazimierza Kierasia, ks. Grzegorza Zabłockiego, ks. Henryka Pacuda, ks. Janusza Krakowiaka, S. Marię Rokselankę, siostry zakonne, wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców naszej Parafii.

Módlmy się za zmarłych z naszych Rodzin.

+ Karola Mariannę i Kazimierza Perygów, Helenę Kazimierza i Władysława Muszalaków; + Kazimierza 6 rocz.śm. Emilię i Juliana Zaborowskich, Leokadię Józefa i Edwarda Olejników; + Annę Skórka – int.od rodziny Głowackiech; + Józefę Madejczyk; + Jana Hertla – int.od Tomasza z Karoliną i synem Miłoszem; + Zbyszka Gąsiorka – int.od rodziny Klikowskich; + Jacka Skrobka – int.od Krystiana; + Annę i Władysława Witczaków, Weronikę i Jana Bednarków; + Łucję Torchalską – int.od Beaty i Mariusza Gosławskich; + Tadeusza Witkowskiego – int.od sąsiadów Pasztów; + Mieczysławę Roksela – int.od chrześnicy Doroty z rodziną; + Jana Filipka – int.od teściowej Lidii; + Andrzeja Teodorczyka – int.od rodziny Grabowieckich; + Bogdana Stępnia – int.od rodziny Mikłów; + Arkadiusza Barczyka – int.od rodziny Tatarskich; + Konrada Kaczora – int.od Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i Pracowników SP z Bogdanowa; + Pawła Witeckiego – int.od kolegów z pracy Stefana i Henryka; + Tadeusza Glapińskiego – int.od mieszkańców Wsi Woźniki Kolonia; + Jana Warcholińskiego – int.od córki Ewy z mężem Markiem i synem Mateuszem; + Kazmierza Michalaka 19 rocz.śm.; + Zofię i Józefa Szafrańskich; + Annę 6 rocz.śm. i Stefana Frankiewiczów, Annę i Jana Drobików, Teresę Skała, Franciszka Drobika; +` 

 

 Czwartek 15.II.2018 r.  

7.00 + Jana Warcholińskiego – int.od Małgorzaty z męem i dziećmi;

17.00 + Marianne Kotfin – int.od syna Ryszarda z żoną;

17.30 + Arkadiusza Barczyka – int.od mamy Wandy, od braci i sióstr;

 

Piątek 16.II.2018 r.

7.00 + Kazimierę Górską - int.od Sabiny z rodziną;

17.00 + Danuty Haładaj – int.od pracowników Firmy Cermat;

17.30 + Alicję Ostulską;


Sobota 17.II.2018 r.

7.00 + Bogdana Stępnia – int.od chrzestnego z rodziną;

17.00 + Kazimierza Cieślę - int.od córki Justyny z mężem i dziećmi;

17.00 + Helenę Gruszka – int.od córki, wnuczek i prawnuczek z rodzinami; 

 

Niedziela 18.II.2018 r.

8.00 + Stanisławę Stefana i Mariana Kopackich, Zdzisława Bogdana Leokadię i Stanisława Rożniatowskich;

10.00 + Mirosława Błaszczyka 18 rocz.śm.;

11.30  Za Parafian;

Kategorie wpisu: Intencje Mszalne
« powrót