Aktualności

Intencje Mszalne 12 - 18.05.2014

2014-05-10 23:43:26

Poniedziałek 12.V.2014r.

7.00 + gregorianka za śp. + Helenę Bartyzel;

18.00 + Kazimierza Filipka – int.od  rodziny Błażniaków;

18.00 + Jana Robaszka – int.od Kazimierza i Anny Robaków z rodziną;

 

 Wtorek 13.V.2014r.

7.00 + gregorianka za śp. + Helenę Bartyzel;

18.00 + Zenona Salomeę i zm z Cr Bauerów;

18.00 + Janinę Watała – int.od wnuczki Agnieszki z mężem i synem;

 

Środa 14.V.2014r.

7.00 + gregorianka za śp. + Helenę Bartyzel;

7.00 + Kazimierza Filipka – int.od sąsiadów Biegańskich;

18.00 NOWENNA 

+ Marię Piwońską 9 rocz.śm. i jej Rodziców, Weronikę i Władysława Kaczorów; + Zofię i Józefa Gajdów; + Genowefę Krystynę Wacława i Eugeniusza Kulików; + Zofię i Lechosława Kopcińskich i zm z Cr Kopcińskich, Natalię i Antoniego Krupów i zm z Cr Krupów; + Jana Zofię i Jana Łuczyńskich; + Helenę Bartyzel – int.od Marianny i Henryka Nadajewskich; + Reginę Kurdek – int.od sąsiadów Kołacińskich; + Zofię i Józefa Królów, Zofię Śliwińską, Zofię Władysława i Tadeusza Robaszków; + Stanisława 16 rocz.śm. i Zofię Babiarczyków – int.od rodziny; + Jana Radziwszewskiego – int.od koleżanek Małgorzaty z Woźnik; + Elżbietę Kaczmarek – int.od Eugeni Paulińskiej z rodziną; + Bożenę Kotas – int.od Henryki Barczyk; + Mariannę Łuczyńską – int.od  sąsiadów Górskich; + Karola Arabskiego – int.od chrześnicy Jadwigi; + Janinę Kołacińską – int.od pracowników Firymy „Borch”; + Irenę Wasik – int.od Tadeusza Filipka; + Marię Mielczarek-Filipek  – int.od  koleżanki Anny Sdowskiej; + Czesława Lasotę  – int.od rodziny Głowackich; + Annę Członka – int.od rodziny Matyjaszczyków; + Franciszka 5 rocz.śm., Stanisławę Józefa i Marię Błaszczyków, Marię i Stanisława Michalaków; + Stanisławę i Ignacego Adamczyków, Stanisławę i Błażeja Gieroniów, Józefa Babiarczyka;

 

Czwartek 15.V.2014r.

7.00 gregorianki za śp. + Helenę Bartyzel;

18.00 + Zofię Józefę i Józefa Gosków z rodziną;

18.00 + Zofię i Józefa Gosławskich, Annę i Władysława Binieckich, Józefę Szustakiewicz;

 

Piątek 16.V.2014r.    spowiedź Wola g 16.00

7.00 + gregorianka za śp. + Helenę Bartyzel;

18.00 + Jana Robaszka – int.od Tomasza Frankiewicza z rodziną;

18.00 + Bożenę Kotas – int.od Wiesławy Cieślak z mężem;

 

Sobota 10.V.2014r.

7.00 + Mariannę 3 rocz.śm. i Mariana Woszczyków;

7.00 + gregorianka za śp. + Helenę Bartyzel;

17.00 ślub Filipek+ Malicki;

18.00 + Zofię Stanisławę Helenę i Franciszka Andrzejczaków, Józefę i Józefa i Lucjana Mastalerzy;

18.00 + Stanisława Józefę i Józefa Robaszków, Helenę i Bronisława Bugajskich;

 

Niedziela 18.V.2014r.

8.00 + Mariannę Stępień, Władysława Stępnia i jego Rodziców, Leona i Zofię Ogrodników;

10.00 + rez. Biegarczyk

11.30 + gregorianka za śp. + Helenę Bartyzel;

 

14.00 Postękalice + ks. Janusza Krakowiaka;

 

16.00 Cmentarz

+ Witolda Jana i Otylię Robaków, Helenę i Stefana Rokselów; + Kazimierza Filipka – int.od Józefa Muszalaka z rodziną; + Jana Robaszka – int.od uczestników pogrzebu; + Rafała Głowackiego – int.od uczestników pogrzebu; + Władysława Szlakowicza – int.od uczestników pogrzebu; + Bożenę Kotas – int.od uczestników pogrzebu; + Marię Łuczyńską – int.od uczestników pogrzebu; + Krzysztofa Jagusiaka, Jana i Wiktorię Matuszewskich, Zygmunta Szymczyka; + Ireneusza Wasika – int.od Lucjana z żoną;

Kategorie wpisu: Intencje Mszalne
« powrót