Aktualności

Intencje Mszalne

2012-04-28 23:37:52

30 kwietnia - 6 maja 2012 r.

 

Poniedziałek 30.IV.2012r.

7.00 + Krystynę i Jana Hojwów i zm z Cr Piekarskich i Hojów;

18.00 + Janinę Fila – int.od sąsiadów Romasów;

18.00 + Józefa 14 rocz.śm i Barbarę Kruszyńskich;

 

Wtorek 1.V.2012r.

7.00 + Jana Robaka – int.od żony Janiny;

12.00 chrzest

18.00 + Sebastiana Sidowskiego;

18.00 + Józefa, Józefę i Jerzego Wolankiewiczów;

 

Środa 2.V.2012 r. 

7.00 + Jana Robaka – int.od córki Agnieszki;

7.00 + Ignacego Błaszczyka – int.od Żony Józefy;

18.00 Nowenna:  + Władysława Annę i Mariana Mosków, Stanisława i Leokadię Bąkowskich i ich Rodziców, Cezarego Raczyńskiego; + Zygmunta Watałę, Stanisławę Dominika Henryka i Mariana Szczecińskich; + Edwarda Olejnika – int.od córki Urszuli z mężem; + Krystynę Motylską – int.od Tatiany Turlejskiej z rodziną; + Stanisława Matyjaszczyka – int.od Bogusława z rodziną; + Anatola Krystka – int.od chrześniaka Mateusza z Rodzicami i Siostrą; + Annę Frankiewicz – int.od bratowej  Marianny z rodziną; + Zygmunta Sobańca i zm z Cr Sobańców; + Zofię i Stanisława Łasków; + Leona Stanisława i Stanisławę Tokarków, Piotra Tokarka; + Mariannę Filipek – int.od siostry Zofii z rodziną; + Zbigniewa Piwońskiego – int.od mieszkańców Kamiennej; + Kazimierza Zaborowskiego – int.od bratowej Teresy; + Annę Janeczek – int.od rodziny Nowickich; + Janinę Nowak – int.od rodziny Drożdżów; + Antoniego Jankowskiego – int.od Janiny i Antoniego Biegarczyków;

19.00 W intencji tegorocznych Maturzystów o światło Ducha Świętego i opiekę Przenajświętszej Trójcy;

                 

Czwartek 3.V.2012r  NMP Królowej Polski

8.00 + Tadeusza Kowalskiego, Mariannę i Józefa Stępniów;

10.00 W intencji Druhów OSP z terenu naszej Parafii z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę MB Bogdanowskiej i św. Floriana z racji ich patronalnego święta

11.30 + Annę i Władysława Jasitczaków, Walerię i Stefana Raczyńskich;

 

Piątek  4.V.2012 r.

7.00 + Annę Frankiewicz – int.od kuzynki Krystyny z rodziną;

18.00 + Martę i Józefa Graczyków, Lecha i Leokadię Wesołowskich;

18.00 + Zm z Cr Łasków i Władysława Leokadię Danutę i Stanisława Łaszków;

 

Sobota 5.V. 2012 r.

7.00 + Stanisławę i Stanisława Waśko z Dziećmi, Czesława i Helenę Danielczyków;

16.00 chrzest

18.00 + Sławomira Kaczorowskiego w 1 rocz.śm.  – int.od żony Katarzyny, córki Jagusi i syna Cypriana;

18.00 + Zofię Stanisławę Helenę i Franciszka Andrzejczaków;

18.00 + Zofię i Zygmunta Bujaczów, Henryka Marchwińskiego;

 

Niedziela 6.V.2012 r.

8 .00  + Stanisława Adaminę i Janusza Barczyków, Stanisława i Adaminę Zajdów;

10.00  + Zofię Tadeusza Józefę i Antoniego Tokarków;

11.30  Za Stanisławów o zdrowie i Boże błogosławieństwo, a wieczne spoczywanie dla zmarłych; + Stanisława Marię Antoniego i Monikę Dobrzyńskich; + Stanisława Mariusza i Stefana Barczyków, Stanisława Zambrowicza; + Stanisława Matyjaszczyka – int.od córki Marii z rodziną; + Stanisławę Ciesielczyk – int.od uczestników pogrzebu; + Stanisława Sikorskiego – int.od Pracowników Szkoły z Woli K.; + Stanisławę i Stanisława Pietrasów z Dziećmi; + Irenę i Zygmunta Warcholińskich; + Stanisława Stanisławę Janinę Jadwigę i Franciszka Stefańskich;

Kategorie wpisu: Intencje Mszalne
« powrót