Aktualności

Intencje Mszalne

2012-05-05 18:57:49

7 - 13 maja 2012 r.

 

Poniedziałek 7.V.2012 r.

7.00 + Annę Frankiewicz – int.od rodziny Królów  i Jażdżów;

18.00 + Domicelę Józefa Jerzego i Barbarę Wolankiewiczów;

18.00 + Alicję Tadeusza i Romana Królów;

 

Wtorek 8.V.2012 r.

7.00 + Stanisława Sikorskiego - int.od żony Henryki;

18.00 + Stanisława Stanisławę i Jana Magierów;

18.00 + Stanisławę i Ignacego Adamczyków, Stanisławę i Błażeja Gieroniów, Józefa Babiarczyka;

18.30 Dziękczynna z racji pierwszej rocznicy urodzin Marty z prośbą o zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę MB Bogdanowskiej;

 

Środa 9.V.2012 r. 

7.00 + Stanisława Sikorskiego – int.od Dyr. i Grona Pedag. Gimnazjum z Woli K.;

7.00 + Stanisława Sikorskiego – int.od Marianny Robak z rodziną;

18.00 Nowenna  + Stanisława Matyjaszczyka – int.od Katarzyny z rodziną; + Adaminę Matyl – int.od sąsiadów Maślanków; + Sabinę Drobik – int.od rodziny Mazurczyków; + Annę Frankiewicz – int.od Marii i Staszka; + Teresę i Henryka Nowaków i zm z Cr Kołodziejczyków; + Stanisławę Otylię i Ignacego Bugajskich; + Mariana Helenę i Stefana Rokselów; + Stanisławę Urbańską – int.od uczestników pogrzebu; + Kazimierza Zaborowskiego – int.od teściów Siewierskich z rodziną; + Janinę Nowak – int.od rodziny  Tamborskich; + Jana Pasztę  – int.od uczestników pogrzebu; + Ignacego Błaszczyka – int.od wnuczek Klaudii i Barbary; + Mariana Genowefę Bronisława Tadeusza Walerię Kopackich, Janinę Piotrowską, Elżbietę Jaszczyk;

                

Czwartek 10.V.2012 r.

7.00 + Ignacego Błaszczyka – int.od sąsiadów Pawłusz;

18.00 + Antoniego i Janinę Filów – int.od wnucząt;

18.00 + Franciszka Ludwika i Genowefę Wolankiewiczów;

 

Piątek  11.V.2012 r.

7.00 + Edwarda Teresę Józefa Antoninę i Aleksandra Szkudlarów;

18.00 + Stanisławę Urbańską – int.od rodziny Foltynów;

18.00 + Anatola Krystka – int.od Sylwii z rodziną;

 

Sobota 12.V. 2012 r.

7.00 + Grzegorza Franciszka Rafała Antoniego i Zofię Wyboniów, Antoniego Balbinę Franciszka Anielę Franciszka Aleksandrę i Kazimierę Tarnowskich;

16.00 ślub Pijewska - Drzewosz

18.00 + Stanisława Majewskiego, Stanisława Ignacego Magdalenę i Wawrzyńca Błaszczyków, Weronikę Marcjannę i Leona Grygielskich;

18.00 + Mariannę i Stanisława Zaskórskich, Stanisława Jaworskiego, Janinę i Henryka Bąkiewiczów;

 

Niedziela 13.V.2012 r.

8 .00  + Helenę Marię Henryka Zbigniewa Stanisława i Andrzeja Szafrańskich, Kazimierę Szafrańską;

10.00  + Zenona i Salomeę Bauerów i zm z Cr Bauerów;

11.30  Dziękczynna w 18 rocznicę urodzin Tomasza Grajewskiego z prośbą o zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę MB Bogdanowskiej;

 

16.00 CMENTARZ + Bronisławę i Wacława Wojtczyków; + Mariana Bartyzela; + Mariannę Filipek – int.od uczestników pogrzebu; + Stanisława Matyjaszczyka – int.od Stanisławy Łaszek z rodziną; + Zdzisława Dekę – int.od ucz. Pogrzebu; + Mirosława Perygę – int.od ucz. Pogrzebu; + Karola Binieckiego; + Adama Motyla – int.od ucz. Pogrzebu; + Sabinę Drobik – int.od ucz. Pogrzebu; + Zofię Rosińską – int.od ucz. Pogrzebu; + Stanisława Sikorskiego – int.od ucz. Pogrzebu; + Anatola Krystka – int.od ucz. Pogrzebu; + Annę Frankiewicz – int. Od ucz. Pogrzebu; + Józefa Kowalczyka – int.od ucz. Pogrzebu; + Tadeusza Pala – int. Od ucz. Pogrzebu; + Ignacego Błaszczyka – int.od ucz. Pogrzebu;

Kategorie wpisu: Intencje Mszalne
« powrót