Aktualności

Intencje mszalne 17 - 23.10.2016

2016-10-15 23:31:41

Poniedziałek  17.X.2016 r.

17.00 + Jacka Muszalaka  – int.od Arkadiusza Kołasińskiego;

17.00 + Henryka Michalaka  – int.od syna Romana z żoną;

 

Wtorek 18.X.2016 r.

17.00 + Janusza Górę;

17.00 + Grzegorza Grzonkowskiego  – int.od Krystyny Lauks z rodziną;

 

Środa 19.X.2016 r.

7.00  + ks. Stefana Bilewicza i zmarłych księży pochodzących z Parafii lub pracujących w Parafii Bogdanów;

 

17.00 NOWENNA

+ Irenę Cieślak – int.od Jadwigi i Jana Kauców z rodziną; + Szymona Watałę – int.od Dyrekcji i Grona Pedagogicznego SP w Bogdanowie; + Irenę Cieślak – int.od Jadwigi z rodziną; + Ryszarda i Janinę Wyderków; Michała Zimowskiego – int.od rodziny Kosmalów; + Henryka Michalaka – int.od rodziny Drążków; + Zofię Gajda – int.od Michaliny Król z rodziną; + Mariana Piekarskiego i zma Rodziców Piekarskich i Klufów; + Jana Wieczorka  – int.od  koleżanki i kolegów z Zespołu Red-Danceng; + Hilarego Robaka – int.od rodziny Hojwów; + Izydora Lasotę – int.od rodziny Głowackich; + Annę Nadajewską  – int.od córki Zofii z rodziną; + Stanisławę Łaszek – int.od Heleny Lisiak z rodziną; +Jacka Muszalaka  – int.od Zygmunta Łuczyńskiego z rodziną; + Ryszarda Filipka – int.od Teresy i Jana Cieślaków z rodziną; + Mariusza Cyrana – int.od mieszkańców Janowa i znajomych; + Pawła Mastalerza  – int.od teściowej Reginy; + Eugeniusza Szewczyka – int.od Haliny i Mieczysława Frankiewiczów; + Zbigniewa Lange – int.od rodziny Norberciaków; + Janinę Kruszyńską  – int.od Członkiń Koła Gospodyń Wiejskich z Ludwikowa i Blizina;  + Bogdana Danielczyka  – int.od córki Ewy z rodziną; + Tadeusza Genowefę i Józefa Płomińskich, Adolfa Helenę i Czesława Foltynów, Stanisławę Leona i Pawła Kościańskich, Jana Glapińskiego; + Ryszarda Gonerę i zm z Cr Gonerów i Powązków;

 

Czwartek 20.X.2016 r.

17.00 + Mariusza Cyrana  – int.od brata Michała z rodziną;

17.00 + Pawła Mastalerza  – int.od rodziny Wolankiewiczów i Łaszków;

 

Piątek 21.X.2016 r.

17.00 + Szymona Watałę – int.od brata Sebastiana;

17.00 + Zenona Sobalę  – int.od sąsiadów Wasilewskich;

 

Sobota 22.X.2016 r.

7.00 + Szymona Watałę  – int.od sąsiadki Marianny Cieślak

17.00  Dziękczynna w 50 rocznicę ślubu Marii i Kazimierza Szymańskich z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę MB Bogdanowskiej na dalsze lata życia;

17.30 + Urszulę Michalak;

+ Jadwigę i Mieczysława Wieczorków z Rodzinami;

17.30 + Henryka Kulika 17 rocz.śm. i Roberta Kulika 1 rocz.śm.;

 

Niedziela 23.X.2016 r.

8.00 + Janinę i Mieczysława Trędów i ich Rodziców;

10.00 + Janinę Watała;

11.30  Dziękczynna w 80 rocznicę urodzin Teresy Kowalskiej z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę MB Bogdanowskiej na dalsze lata życia;

Kategorie wpisu: Intencje Mszalne
« powrót