Aktualności

Intencje mszalne 19 - 25.02.2018

2018-02-18 02:29:44

Poniedziałek 19.02.

godz. 17.00 + Tadeusza Kosmalę – od córki Anny oraz od wnuczek Małgosi i Elżbiety.

godz. 17.30 + Łucję Torchalską – od szwagra Antoniego z rodziną.

 

Wtorek 20.02.

godz.   7.00 + Józefa Grzegorza Kowalskiego – od siostry Reginy.

godz. 17.00 + Bogdana Stępnia – od mamy Jadwigi oraz od siostry Marii z rodziną.

godz. 17.30 + Kazimierę Górską – od koleżanek i kolegów Krystyny z pracy.

 

Środa 21.02.

godz.   7.00 + Bogdana Stępnia – od sąsiadów Toma z rodziną.

godz. 17.00  Nowenna do MB Bogdanowskiej.

 

O Boże błogosławieństwo, opiekę MB Bogdanowskiej i powrót do zdrowia dla pewnej osoby, O Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski, opiekę MB Bogdanowskiej oraz światło Ducha Świętego dla Jana Fajkowskiego z racji 18 rocznicy urodzin, O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę MB i powrót do zdrowia z choroby nowotworowej, O Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia dla chorych, w intencji ministrantów  i lektorów, w intencji tegorocznych maturzystów o światło Ducha Świętego dla nich, za kapłanów z dekanatu rozprzańskiego, o nowe powołania do służby kapłańskiej  z naszej parafii, za dzieci przygotowujące się do I Komunii św., za młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. + Mieczysławę Roksela – od Grzegorza Kukulskiego z teściową / + Jadwigę Danielak – od córki Beaty z rodziną / + Kazimierę Górską – od mieszkańców Wronikowa / + Pawła Wieteckiego – od szwagra Mieczysława z rodziną / + Czesławę Haładaj – od Jana Haładaja z rodziną / + Ignacego Kowalczyka – od córki Janiny z rodziną / + Annę Zielińską – od Małgorzaty Gortych z rodziną / + Annę Skórka – od Renaty Kołacińskiej / + Krystynę i Zenona Szczepańskich / + Helenę Czesława Adolfa Foltynów, Tadeusza Płomińskiego, Jerzego Gielecińskiego, Janinę Mariana Leszka Matyjaszczyków / + Elżbietę Lasota – od Lidii Goska z rodziną / + Józefę Robaszek w 18 rocz. śmierci, Henryka Antoniego Robaszków, Mariannę Jana Królów / + Kazimierza Cieślę – od córki Justyny z mężem i dziećmi / + Helenę Gruszka – od córki, wnuczek i prawnuka z rodziną /

 

Czwartek 22.02.

godz.   7.00 + Mariannę Kotfin – od sąsiadów Ławniczków i Janiny Piotrowskiej.

godz. 17.00 + Marka Szymczyka – od siostry Krystyny z mężem.

godz. 17.30 + Pawła Wieteckiego – od córki Anny z mężem Piotrem i wnuczkami 

                                                          Madzią i Mają.

 

Piątek 23.02.

godz.   7.00 + Tadeusza Glapińskiego – od Leopolda Kaczmarka z rodziną.

godz. 16.15  Droga Krzyżowa.

godz. 17.00 + Janinę Henryka Watów, Wiesławę Balawajder.

godz. 17.20 + Tadeusza Hochmana – od córki Magdy.

 

 

Sobota 24.02.

godz.   7.00 + Jana Hertla – od szwagierki Doroty i syna Piotra.

godz. 17.00 + Bogdana Stępnia – od teściowej Krystyny oraz od rodzin Fuzowskich                

                                                       i Szprotów.

 

Niedziela 25.02.   II Niedziela Wielkiego Postu

godz.   8.00 + Józefa i Zofię Szkudlarów z Rodzicami.

godz. 10.00 + Józefa Bartosa, Mieczysława Krawczyka.

godz. 10.00 + Reginę i Czesława Filipków w ich 30 rocznicę śmierci.

godz. 11.30  Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne 

                     łaski, opiekę MB Bogdanowskiej dla Jerzego i Ireny Romas                                

                     w 50 rocznicę ślubu – od dzieci.

Kategorie wpisu: Intencje Mszalne
« powrót