Aktualności

Intencje Mszalne 6 - 12.10.2014

2014-10-04 22:52:31

Poniedziałek 6.X.2014r.

7.00 + Wiesławę Zborowską - gregorianka;

17.00 + Domicelę i Józefa Wolankiewiczów, Rozalię Wawrzyńca Barbare i Jerzego Wolankiewiczów;

17.00 + Tadeusza Sobonia rocz.śm.   – int.od syna Sławomira z rodziną;

 

Wtorek 7.X.2014r.

7.00 + Wiesławę Zborowską - gregorianka;

17.00 + Zofię Tadeusza Józefę i Antoniego Tokarków;

17.00 + Janusza Górę  – int.od Funkcjonariuszy i Pracowników Aresztu Śledczego;

17.00 + Matusza i Stanisława Motylskich, Zdzisława Zielińskiego;

 

Środa 8.X.2014r.

7.00 + Wiesławę Zborowską - gregorianka;

 7.00 + Teresę Robaszek  – int.od Pracowników Kauflandu;

 

17.00 NOWENNA 

W intencji Rodziny Gosków o zdrowie i Boże błogosławieństwo, a  wieczne spoczywanie dla tych którzy odeszli do Pana – int. od babci Celiny; + Lucynę i Mariana Szczecińskich; + Józefa i Natalię Madejaków, Mariannę i Józefa Poryzałów; + Mirosław Danielczyk – int.od mieszkańców Blizina; + Ewę Ryksa – int.od chrześnicy Zdzisławy Tatarskiej z rodziną; + Grzegorza Łuczyńskiego – int.od Beaty Członka z rodziną; + Zdzisława Rożniatowskiego – int.od rodziny Szewczyków i Banaszczyków; + Zygmunta Ryksę 2 rocz.śm. – int.od córek: Wandy i Urszuli; + Ireneusza i Janinę Szotów – int.od Lucyny; + Zofię i Wawrzyńca Rokselów z dziećmi, Henryka Sobonia z Rodzicami, Marka Błaszczyka; + Janinę Fuzowską – int.od rodziny Cyranów; + Bożenę Kotas – int.od kolegów męża z oddziału RS8 i Betransu; + Marię Łuczyńską – int.od Józefa i Teresy Muszalaków; + Janinę Kołacińską  – int.od Zygmunta Łuczyńskiego z rodziną; + Annę Członka – int.od Ireneusza z rodzina; + Anielę Gruszczyńską – int.od Bogdana Członiki z rodziną; + Urszulę Michalak – int.od Zdzisławy Tatarskiej z rodziną; + Józefę Błaszczyk – int.od teściowej Krystyny z rodziną; + Wacławę Drążek – int.od wnuczki Agnieszki z mężem i synami; + Jana Paulińskiego – int.od  Jadwigi Kopackiej z rodziną; + Sabinę Grzejdziak  – int.od Koła Żywego Różańca z Korczewa i Dobiecina; + Zenona Pawelczyka – int.od KŻRóżańca; + Michała Markiewicz – int.od cioci Elżbiety z mężem;

 

Czwartek 9.X.2014r.

7.00 + Wiesławę Zborowską - gregorianka;

17.00 + Ireneusza Wasika – int.od brata ciotecznego Kazimierza Cieślaka z rodziną;

17.00 + Marię Tręda – int.od teściowej Leokadii Bińczyckiej;

 

Piątek 10.X.2014r.

7.00 + Wiesławę Zborowską - gregorianka;

17.00 + Czesława Lasotę  - int.od siostry Krystyny z mężem i synem Pawłem;

17.00 + Marię Zawadzką, Waldemara Alinę i Tadeusza Gross, Jana Zawadzkiego;

 

Sobota 11.X.2014r.

7.00 + Wiesławę Zborowską - gregorianka;

17.00 + Bożenę Kotas – int.od rodziny Rokselów z Żagania;

17.00 + Franciszka Mariannę Józefa Danutę Kazimierza i Ignacego Bednarków;

 

Niedziela 12.X.2014r.

8.00 + Jadwigę Łuczyńską;

8.00 + Wiesławę Zborowską - gregorianka;

10.00 + Stanisława Łaszka;

11.30  Dziękczynna z racji 18 rocznicy urodzin Klaudii Błaszczyk z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę MB Bogdanowskiej;

 

15.00 CMENTARZ

+ Teresę Robaszek – int.od uczestników pogrzebu; + Janinę Fuzowską – int.od uczestników pogrzebu; + Grzegorza Gliszczyńskiego – int.od uczestników pogrzebu;

Kategorie wpisu: Intencje Mszalne
« powrót