Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie - Czternasta Niedziela Zwykła

2013-07-05 23:26:24

Ogłoszenia Duszpasterskie

Na Czternastą Niedzielę Zwykłą 7.VII.2013 r.

 

  1. Rozpoczęły się wakacje. Wszystkim dzieciom i młodzieży życzymy słońca i miłego wypoczynku. Przypominamy też młodym ludziom, aby w tym czasie pamiętali o obowiązku uczestniczenia w niedzielnej Mszy św. i codziennej modlitwie.
  2. Dziękujemy mieszkańcom Bogdanowa za udekorowanie ołtarzy kwiatami. Na przyszłą niedzielę zapraszamy, ołtarze kościele dekorują mieszkańcy Bogdanowa Kolonii i Wólki.
  3. W czwartek 11 lipca jest organizowany jak w ubiegłym roku wyjazd autokarem na czuwanie do Częstochowy. Parafia Bogdanów prowadzi czuwanie przy współudziale Ludowego Zespołu Gminnego „Pasjonatek”, Księdza Tomasza i Pana Organisty. Wyjazd o godzinie 17.30 z przystanków autobusowych. Zapisy zainteresowanych na wyjazd prowadzimy w zakrystii.
  4. Jest również organizowany wyjazd na cały dzień do Warszawy w sobotę 27 lipca do świątyni Opatrzności Bożej na Wilanowie i na Żoliborz do grobu bł. Jerzego Popiełuszki. Zapisy w zakrystii.
  5. Msza św. za zmarłych na cmentarzu w lipcu będzie w niedzielę 14 lipca o godzinie 16.00. Zapraszamy.
  6. Kierownik Ełckiej pielgrzymki pieszej na Jasną Górę prosi o przyjęcie i przenocowanie pielgrzymów. Do Woźnik i poszczególnych wiosek pielgrzymi przybędą w czwartek 8 sierpnia, a w piątek 9 sierpnia o godzinie 7.45 odprawiają Mszę św. w Bogdanowie i wyruszają dalej. Organizatorzy proszą serdecznie o dobre i życzliwe potraktowanie Pielgrzymów jak to miało miejsce w latach ubiegłych.
  7. Zostały rozpoczęte prace na cmentarzu związane z położeniem koski brukowej na dalszej części głównej alejki. A w kaplicy MB Bogdanowskiej Uzdrowienia Chorych jako wotum za otrzymane zdrowie, zastanie położona nowa posadzka.
  8. W zakrystii jest do nabycia nasz tygodnik katolicki „Niedziela”. 
« powrót