Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie - Czwarta Niedziela Wielkiego Postu

2013-03-09 19:45:07

Ogłoszenia Duszpasterskie

Na Czwartą Niedziele Wielkiego Postu 10.III.2013 r.


  1. Rozpoczęte rekolekcje wielkopostne to wyjątkowa okazja do nawrócenia, do odnowy naszej przyjaźni z Bogiem. To czas powracania do korzeni wiary. Jutro i we wtorek od godziny 9.30 do 18.00 spowiedź wielkopostna. Msza św. tego dnia o godzinie 10.00 dla dzieci, autobus zabiera dzieci sprzed szkoły i przystanków. Msze św. w poniedziałek, wtorek i środę o godzina 10.00, 15.30 i 17.00.
  2. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania ma swoje spotkania na rekolekcjach wielkopostnych.
  3. W Wieli Piątek 29 marca o godzinie 17.00 wyruszy z naszego kościoła Droga Krzyżowa ulicami Bogdanowa. Zapraszamy Druhów SP z Woźnik do niesienia krzyża, dzieci, młodzież przygotowującą się do bierzmowania, starszych, wszystkich jak najliczniej. Prosimy zabrać ze sobą krzyże misyjne. Dajmy w ten sposób świadectwo naszej wiary wobec tych, którzy oziębli w wierze i zapomnieli o Bogu, który nas kocha i za wszystkich umiera na krzyżu. Po Drodze Krzyżowej o godzinie 18.00 Liturgia Wielkiego Piątku.
  4. Ministranci, którzy nie składali jeszcze ślubowania ministranckiego i pozostają dalej kandydatami do służby ministranckiej, są proszeni o zgłoszenie się na zbiórkę generalną w przyszłą sobotę, 16 marca, na godzinę 10.00, na salkę katechetyczną. Ślubowanie odbędzie się w Wielki Czwartek, podczas wieczornej liturgii ustanowienia sakramentów Eucharystii i Kapłaństwa. Prosimy aby na tę uroczystość odświeżyć i przygotować komże. A rodziców ministrantów wraz z rodzeństwem zapraszamy do udziału w uroczystościach ślubowania.
  5. W poniedziałek 11 marca o godzinie 17.15 wyjazd na czuwanie na Jasną Górę, zapisy u Pani Krystyny Lauks.
  6. Przy wyjściu z kościoła i w zakrystii jest do nabycia nasz tygodnik katolicki „Niedziela”.
« powrót