Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie - Dwudziesta Dziewiąta Niedziela Zwykła

2012-10-21 08:18:13

Dwudziesta Dziewiąta Niedziela Zwykła 21.X.2012 r.


  1. Zgodnie z uchwałą Konferencji Episkopatu Polski, co roku prowadzone są badania niedzielnych praktyk religijnych. W tym roku liczenie wiernych zostanie przeprowadzone w dzisiejszą niedzielę na wszystkich msza św. przy wyjściu z kościoła.
  2. Różaniec i msza św. w Mąkolicach i Kacprowie we wtorek godzina 15.30, w czwartek Piekary godzina 15.30, w piątek Radziątków godzina 15.30.
  3. Nasza Parafia zebrała na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” 1540 zł. Bóg zapłać za poparcie tej inicjatywy ofiarodawcom  i ministrantom za przeprowadzenie kwesty.
  4. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Pamiętajmy przede wszystkim o modlitwie, mszy świętej i komunii świętej w intencji naszych drogich zmarłych. Jak co roku przyjmujemy na tradycyjne wypominki.
  5. Są do zabrania z kościoła na przechowanie wieńce dożynkowe. Proszę zgłosić się do Pana Kościelnego.
  6. W najbliższą sobotę to jest 26 października jest planowany wywóz śmieci z cmentarza. Będą pracować przy porządkowaniu cmentarza mieszkańcy z Blizina, Kamiennej i Ludwikowa. Już dziś serdecznie proszę Radnych i Sołtysów z tych wiosek o zorganizowanie pojazdów do wywożenia śmieci, ale i mieszkańców tych miejscowości by przyszli z pomocą.
  7. Przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii jest do nabycia nasz tygodnik katolicki „Niedziela”.
« powrót