Ogłoszenia duszpasterskie - Dwudziesta Dziewiąta Niedziela Zwykła

2013-10-18 19:16:44

Na Dwudziestą Dziewiątą Niedziele Zwykłą 20.X.2013 r.

1.  We wtorek 15 października o godzinie 10.00 msza święta w intencji
  2. Dziękujemy mieszkańcom Mąkolic za udekorowanie ołtarzy kwiatami i ofiarę na kościół 60 zł. Na przyszłą niedzielę zapraszamy, ołtarze w kościele dekorują mieszkańcy Piekarek.
  3. Nasza Parafia zebrała na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia 1070 zł. Bóg zapłać za poparcie tej zbożnej inicjatywy ofiarodawcom i młodzież za przeprowadzenie kwesty.
  4. Różaniec i msza św. w Piekarach w poniedziałek godzina 15.30, w Mąkolicach we wtorek godzina 15.30, w czwartek Radziątków godzina 15.30, w piątek Kacprów godzina 15.30, Przyjeżdżamy własnymi pojazdami.
  5. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Pamiętajmy przede wszystkim o modlitwie, mszy świętej i komunii świętej w intencji naszych drogich zmarłych. Jak co roku przyjmujemy na tradycyjne wypominki.
  6.  W sobotę ale dopiero 26 października jest planowany wywóz śmieci z cmentarza. Będą pracować przy porządkowaniu cmentarza mieszkańcy z Kozieróg, Piekarek i Piekar. Już dziś serdecznie proszę Radnych i Sołtysów z tych wiosek o zorganizowanie pojazdów do wywiezienia śmieci, ale i mieszkańców tych miejscowości by przyszli z pomocą. Serdecznie proszę by sprzątania nagrobków nie odkładać na ostatnią chwilę.
  7. Zgodnie z uchwałą Konferencji Episkopatu Polski co roku prowadzone są badania niedzielnych praktyk religijnych. W tym roku liczenie wiernych zostanie przeprowadzone dzisiaj po mszach świętych.
  8.  Przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii jest do nabycia nasz tygodnik katolicki  „Niedziela”.