Ogłoszenia duszpasterskie - Niedziela Miłosierdzia Bożego

2013-04-06 20:29:35

Niedziela Miłosierdzia Bożego 7.IV.2013 r.

1. W Koronce do Miłosierdzia Bożego powtarzamy: „miej miłosierdzie dla nas i całego świata”. Z tych słów wynika, że nikt nie może być wyłączony z „orbity” Bożego Miłosierdzia. Każdy Go potrzebuje tak jak życiodajnej wody. Przed każdą mszą świętą odmawiamy dziś Koronkę.
  2. W piątek 12 kwietnia o godzinie 16.00 Dzieci Przygotowujące się do pierwszej komunii świętej mają swoje pierwsze spotkanie katechetyczne w kościele parafialnym. Zapraszamy.
  3. Natomiast w sobotę 13 kwietnia o godzinie 10.00 spotkanie Młodzieży, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy
  4. Dzisiaj o godzinie 15.00 msza św. w Piekarkach przy kapliczce Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy.
  5. W Blizinie msza św. 14 kwietnia godzina 14.00
  6. Przy wyjściu z kościoła i w zakrystii jest do nabycia nasz tygodnik katolicki „Niedziela”.