Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie - Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

2013-03-30 22:59:28

Ogłoszenia Duszpasterskie

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 31.III.2013 r.


  1. Z okazji Świąt Zmartwychwstania naszego Pana Jezusa Chrystusa w imieniu własnym i Księży wikariuszy składam moc serdecznych płynących prosto z serc życzeń dla moich Parafian i przybyłych Gości. Niech Pan życia, Zwycięzca śmierci, piekła i szatana, obdarza wszelkimi potrzebnymi łaskami, by w sercu zawsze gościła niczym nie zmącona radość i szczęście, a każda chwila życia była wypełniona radością i miłością. Życzymy Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.
  2. Chce serdecznie podziękować wszystkim za przygotowanie naszego kościoła do Uroczystości Wielkanocnych. Wszystkim Wam Drodzy Parafianie za przybycie na Triduum Paschalne, za czuwanie przy Jezusie w Ciemnicy i przy Grobie Pańskim, za czas, chęci, poświecenie, pomysły. Efektem waszych starań pod kierunkiem Księdza Tomasza i Księdza Wojciecha i osób które im pomagały, to piękna i wspaniała Ciemnica i Grób Pański – Bóg zapłać. A pomagali wykonać postumenty Sławomir Urbański z Mąkolic, Krzyże i montaż, Marian Filipek z Piekar, dekoracje, rodzina Błońskich i Kobylańskich z Janowa, młodzież z Ruchu Czystych Serc i ministranci i lektorki. Dziękujemy wszystkim za piękny udział w Drodze Krzyżowej na czele z Druhami OSP Woźniki. Dziękuję Panu Organiście z Siostrą i pozostałymi osobami wspomagającymi, Panu Kościelnemu, Orkiestrze na czele z Panem Kapelmistrzem Tadeuszem, zapraszamy orkiestrę do Postękalic, Druhom OSP z terenu naszej Parafii za swój wkład, asyście, służbie liturgicznej, młodzieży, Księżom Wikariuszom. Wszystkim ofiarodawcom i tym, którzy zbierali składkę na kwiaty do Grobu Pańskiego  i Wam Drodzy Parafianie i szanowni Goście, którzy przybyliście do naszej świątyni na dzisiejszą uroczystość.
  3. Jutro drugi dzień świąteczny – Wielkanocny Poniedziałek, taca tego dnia jest przeznaczona na Uczelnie Katolickie.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  5. W przyszłą Niedzielę Miłosierdzia Bożego 7 kwietnia o godzinie 15.00 msza św. w Piekarkach przy kapliczce Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy.
  6. W Blizinie msza św. 14 kwietnia godzina 14.00
  7. Przy wyjściu z kościoła i w zakrystii jest do nabycia nasz tygodnik katolicki „Niedziela”.

 

Życzymy wszystkim Drogim Parafianom owocnych przeżyć Świąt Wielkanocnych.

« powrót