Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie - Piąta Niedziela Zwykła

2014-02-08 17:55:39

Ogłoszenia duszpasterskie

Piąta Niedziela Zwykła - 9.02.2014 r.

 

  1. We wtorek 11 lutego przypada wspomnienie NMPanny z Lourdes i Dzień Chorych, Ksiądz Arcybiskup serdecznie zaprasza na czuwanie Jasnogórskie do Częstochowy. Zapisy u Pani Krystyny Lauks, wyjazd o godzinie 17.30
  2. W przygotowaniu do Jubileuszu 100 – lecia naszego kościoła, pragniemy rozsławić oblicze naszej Matki Boskiej Bogdanowskiej Uzdrowienia Chorych; w formie pięknego obrazu olejnego - oleodruku na blejtramie w ramie, w pięknej oprawie, w dwóch wersjach została przygotowana propozycja. Zapisy w zakrystii.
  3. Już drugi tydzień trwają prace na wikariacie związane z generalnym remontem łazienki w pomieszczeniach wikariuszowskich.
  4. W przyszłą niedzielę tj. 16 lutego na sumie o godzinie 11.30 odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych wraz z dziećmi. Będą brane miary dzieci do strojów komunijnych.

W zakrystii jest do nabycia nasz tygodnik katolicki „Niedziela”. 

« powrót