Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie - Piętnasta Niedziela Zwykła

2013-07-13 00:17:49

Ogłoszenia Duszpasterskie

Na Piętnastą Niedzielę Zwykłą 14.VII.2013 r.


  1. W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego. Na trasach wakacyjnych wędrówek spotykamy świątynie. W każdej z nich na spotkanie z nami czeka Zbawiciel – Jezus Chrystus. Pamiętajmy, aby nasze zachowanie w czasie ich zwiedzania było nacechowane powagą i należną czcią dla Boga obecnego w Najświętszym Sakramencie. Pamiętajmy o godnym stroju, o ciszy i choćby krótkiej modlitwie uwielbienia.
  2. Dziękujemy mieszkańcom Bogdanowa Kolonii i Wólki za udekorowanie ołtarzy kwiatami. Na przyszłą niedzielę zapraszamy, ołtarze kościele dekorują mieszkańcy Radziątkowa.
  3. Jest organizowany wyjazd na cały dzień do Warszawy w sobotę 27 lipca wyjazd o godzinie 6.00 spod kościoła w Bogdanowie na Żoliborz  kościół św. Stanisława Kostki  i grób bł. Jerzego Popiełuszki, cmentarz na Powązkach i Wilanów świątynia Opatrzności Bożej. Zapisy w zakrystii.
  4. Msza św. za zmarłych na cmentarzu dzisiaj o godzinie 16.00. Zapraszamy.
  5. Kierownik Ełckiej pielgrzymki pieszej na Jasną Górę prosi o przyjęcie i przenocowanie pielgrzymów. Do Woźnik i poszczególnych wiosek pielgrzymi przybędą w czwartek 8 sierpnia, a w piątek 9 sierpnia o godzinie 7.45 odprawiają Mszę św. w Bogdanowie i wyruszają dalej.
  6. Zostały rozpoczęte prace na cmentarzu związane z położeniem koski brukowej na dalszej części głównej alejki. A w kaplicy MB Bogdanowskiej Uzdrowienia Chorych jako wotum za otrzymane zdrowie, zastanie położona nowa posadzka.
  7. W zakrystii jest do nabycia nasz tygodnik katolicki „Niedziela”. 
« powrót