Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie - Trzecia Niedziela Wielkiego Postu

2013-03-02 23:17:15

Ogłoszenia Duszpasterskie

Na Trzecią Niedziele Wielkiego Postu 3.III.2013 r.


  1. Tegoroczne rekolekcje wielkopostne w naszej parafii będą od 10 do 13 marca. Program podobny jak co roku, niedziela godzina 8.00, 10.00 i 11.30, w tygodniu; poniedziałek, wtorek i środę godzina 10.00, 15.30 i 17.00.
  2. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania ma swoje spotkania na rekolekcjach w niedzielę 10 marca, potem 17.00 poniedziałek, wtorek i środa godzina 17.00.
  3. Na potrzeby parafii ofiarę złożył: Tomasz Piotrowski z Warszawy 50 zł. Za złożoną ofiarę składam serdeczne Bóg zapłać.
  4. Zostały zakupione nowe organy firmy Casio do kaplicy MB Bogdanowskiej, a na plebanii rozpoczął się generalny remont łazienki u ks. proboszcza.
  5. Dzisiaj po sumie w salce katechetycznej odbędzie się spotkanie z Rodzicami dzieci z kl. II będzie pobierana miara na ubranka komunijne.
  6. W piątek 8 marca obchodzimy dzień Kobiet! Choć to świecka uroczystość, pamiętajmy w modlitwach o wszystkich kobietach, zgłasza o tych najbardziej utrudzonych matkach, o samotnych pannach i wdowach. Wszak kobiety wypełniają szczególną rolę w świecie, w Kościele i w Rodzinie. Polecajmy ich trud i życie Panu Bogu i Maryi, która jest najpiękniejszym wzorem żony i matki. Zapraszamy wszystkie niewiasty naszej Parafii w piątek, godzina 15.15 na drogę krzyżową i mszę święta w ich intencji.
  7. Przy wyjściu z kościoła i w zakrystii jest do nabycia nasz tygodnik katolicki „Niedziela”.
« powrót