Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie

2012-01-21 13:36:27
Trzecia Niedziela Zwykła 22 stycznia 2012 r.
 
  1. W minionym tygodniu zakończyliśmy w naszej wspólnocie parafialnej doroczną wizytę kolędową. Radujemy się z tego, że prawie wszystkie rodziny przyjęły kapłana i wspólnie mogliśmy się modlić o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny. Jesteśmy wdzięczni wam za miłe, serdeczne i życzliwe przyjęcie. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane przez was na potrzeby parafialnego kościoła, jak i ofiary dla Księży i na Seminarium Duchowne. Jeżeli kogoś nie zastaliśmy termin wizyty można omówić po mszy św. w zakrystii.
  2. Na sobotę 28 stycznia serdecznie zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na comiesięczne spotkanie formacyjne na godzinę 11.00, a o godzinie 12.00 młodzież uczęszczając na katechezę parafialną.
  3. Przy wyjściu z kościoła i zakrystii jest do nabycia nasz tygodnik katolicki „Niedziela”.
 
 
 
 
 
 
 
« powrót