Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie

2012-02-04 19:25:04

Piąta Niedziela Zwykła 5.II.2012 r.

 

 

  1. Wraz z całą naszą archidiecezją częstochowską przeżywamy radość z uroczystego ingres abp Wacława Depo do bazyliki archikatedralnej Świętej Rodziny w Częstochowie. Zawierzamy naszego nowego Pasterza szczególnej opiece i orędownictwu Matki Bożej oraz życzymy, aby Jego posługa przyniosła jak najobfitsze owoce.
  2. W sobotę 11 lutego przypada wspomnienie NMP z Lourdes i obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Starajmy się pomagać ludziom cierpiącym i samotnym, nie tylko poprzez modlitwę, ale także konkretne dzieła miłości.
  3. Jest organizowany wyjazd w sobotę 11 lutego na Dzień Chorego do Tarnowskich Gór zwiedzanie muzeum bł Jana Pała II i czuwanie na Jasnej Górze, koszt 40 zł, pozostałe informacje u Pani Krystyny Lauks tel. 44 617-36-00 lub zakrystii.
  4. W niedzielę 12 lutego po mszach świętych zbierane będą ofiary do puszek na potrzeby osób niepełnosprawnych, którymi zajmuje się Krajowe Stowarzyszenie Charytatywne „Betel”.
  5. Przy wyjściu z kościoła i zakrystii jest do nabycia nasz tygodnik katolicki „Niedziela”. Numer „Niedzieli” jest w całości poświecony ingresowi do katedry ks. abpa Wacława Depo, warto z nim się zapoznać.
« powrót