Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie

2012-03-17 19:02:49

Czwarta Niedziela Wielkiego Postu 18.III.2012 r.

 

 

  1. Przez najbliższe dni będzie nam towarzyszyło wyjątkowe wezwanie Kościoła do nawrócenia i pokuty, skorzystania z łaski przebaczenia, którą miłosierny Bóg pragnie nas obdarzyć. Rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne. Dzisiaj msze święte o godzinie 8.00, 10.00 i 11.30. w tygodniu poniedziałek, wtorek i środa godzina 10.00 15.30 i 17.00. Tak zaplanujmy nasze zajęcia, aby nikogo spośród nas nie zabrakło na rekolekcjach – zapraszamy wszystkich!
  2. W rekolekcje od poniedziałku do środy będzie możliwy bezpłatny dojazd do kościoła w Bogdanowie. O godz. 15.00 autobus wyjedzie z Kozieróg, następnie uda się do Woźnik(15.05), Piekar(15.10) i Mąkolic(15.15).
  3. Spowiedź i komunia św. dla starszych wiekiem i chorych w środę od godziny 11.00. Chorych zgłaszamy w zakrystii w czasie rekolekcji.
  4. W poniedziałek 19 marca obchodzimy uroczystość świętego Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny i opiekuna Jezusa. Podczas mszy tego dnia  przez wstawiennictwo Opiekuna Najświętszej Rodziny będziemy się modlić za mężów i ojców naszej wspólnoty parafialnej i o godne wypełnienie przez nich swojego powołania.
  5. Msza św. ku czci św. Józefa za Józefy i Józefów żywych i zmarłych zostanie odprawiona 19 marca o godzinie 17.00. Intencje mszalne przyjmujemy po każdej mszy św. w zakrystii i kancelarii parafialnej. Msza święta to najpiękniejszy prezent zarówno dla żywych, jak i tych których już Pan powołał do wieczności.
  6. Przy wyjściu z kościoła i zakrystii jest do nabycia nasz tygodnik katolicki „Niedziela”.
« powrót