Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie

2012-06-23 17:18:21

Dwunasta Niedziela Zwykła 24.VI.2012 r.


  1. Dzisiaj msza św. w Piekarkach przy kapliczce Matki Bożej z Lourdes o godzinie 15.00, a w Mąkolicach przy kapliczce Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godzinie 16.00.
  2. W piątek 29 czerwca obchodzimy uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, msze św. o godzinie 8.00 10.00 i 18.00 nowenna na którą przyjmujemy intencje. Czcimy ich razem, bo są dwoma wielkimi filarami, na których wsparty jest Kościół rzymski. Jest to także dzień modlitewnej więzi z ojcem świętym Benedyktem XVI.
  3. Jest to również dzień zakończenia roku szkolnego. Msz św. w intencji uczniów i nauczycieli z Bogdanowa o godzinie 8.00, dla Dobiecina o godzinie 9.00, dla Janowa o godzinie 9.00, dla młodzież o godzinie 18.00
  4. W przyszła niedzielę 1 lipca przypada uroczystość ku czci Matki Boskiej Bogdanowskiej – Uzdrowienia Chorych. Uroczysta msza św. o godzinie 10.00, a po niej procesja maryjna z kopią obrazu. Do pomocy przy obsłudze odpustu zapraszamy OSP Bogdanów.
  5. Od niedzieli 1 lipca poszczególne wioski przyozdabiają ołtarze kwiatami, na przyszłą niedzielę Bogdanów jako pierwsza wioska przyozdobi ołtarze kwiatami. Serdecznie zapraszamy.
  6. Msze w Dobiecinie i Wożnikach w lipcu i sierpniu odprawiamy co drugi tydzień o godzinie 12.00 w Dobiecinie 1.VII. i w Woźnikach 8.VII o godzinie 14.00
  7. W Postękalicach msza św. o godzinie 11.15 w każdą niedzielę, po księdza przyjeżdżamy do Bogdanowa.
  8. W związku z rozpoczynającym się wakacjami gorąco prosimy rodziców, dzieci i młodzież, o systematyczne uczestnictwo we mszy św. niedzielnej, gdziekolwiek byśmy się nie wybierali!
  9. Jutro zostaną zakończone prace przy szkleniu rozety przed wejściem do kościoła.
  10. Polecamy dzisiejszy numer „Niedzieli”.
« powrót