Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie

2012-07-07 19:28:22

Czternasta Niedziela Zwykła 8VII.2012 r.


  1. W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego. Niech na trasach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie mszy świętej niedzielnej. Pamiętajmy, aby nasze zachowanie w czasie zwiedzania świątyń było nacechowane powagą i należną czcią dla Boga obecnego w Najświętszym Sakramencie. Pamiętajmy o godnym stroju, o ciszy i choćby krótkiej modlitwie uwielbienia
  2. Dzisiaj na mszy świętej o godzinie 13.00 Ochotnicza Straż Pożarna z Bogdanowa będzie obchodzić 100 – lecie  swojej działalności. Organizatorzy serdecznie wszystkich zapraszają do wspólnego świętowania Jubileuszu.
  3. Dziękujemy mieszkańcom Bogdanowa Koloni i Wólki za udekorowanie ołtarzy kwiatami i ofiarę na szklenie 150 zł. Na przyszłą niedzielę zapraszamy, ołtarze w kościele dekorują mieszkańcy Radziątkowa.
  4. 11 lipca o godzinie 17.00 wyjeżdżamy autokarem do Częstochowy na czuwanie na Jasnej Górze. Nasza Parafia prowadzi nocne czuwanie wraz z Księżmi i Gminnym Zespołem Pasjonatki. Zapisy prowadzi Pani Krystyna i my w zakrystii. Zapraszamy.
  5. Msza św za zmarłych na cmentarzu w lipcu będzie w niedzielę 15 lipca o godzinie 16.00 .
  6. Polecamy dzisiejszy numer „Niedzieli”.
« powrót