Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie

2012-07-14 12:53:23

Piętnasta Niedziela Zwykła 15.VII.2012 r.


  1. Bardzo dziękujemy za przygotowanie i przeprowadzenie czuwania modlitewnego na Jasnej Górze 11 lipca: Księdzu Tomaszowi, Paniom z Zespołu Gminnego „Ludowe Pasjonatki” na czele z Panią Krystyną, Panu Organiście Andrzejowi i Gabrielowi oraz wszystkim uczestnikom pielgrzymki.
  2. Dzisiaj o godzinie 16.00 zapraszamy na cmentarz na mszę świętą za naszych zmarłych.
  3. Dziękujemy mieszkańcom Radziątkowa za udekorowanie ołtarzy kwiatami i ofiarę na szklenie  zł. Na przyszłą niedzielę zapraszamy, ołtarze w kościele dekorują mieszkańcy Kacprowa.
  4. Jest organizowany wyjazd na Kalwarię Zebrzydowską w środę 15 sierpnia. Zapisy prowadzimy w zakrystii lub u Pani Jadwigi Wasilewskiej. Bardzo zachęcamy do udziału w pielgrzymce.
  5. W ostatnią niedzielę lipca 29 lipca po każdej mszy świętej będzie w naszej Parafii poświęcenie pojazdów mechanicznych z racji świętego Krzysztofa patrona kierowców. Zapraszamy wszystkich kierowców wraz ze swoimi pojazdami, dzieci z rowerami.
  6. Polecamy dzisiejszy numer „Niedzieli”.
« powrót