Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie

2012-07-22 06:21:27

Szesnasta Niedziela Zwykła 22.VII.2012 r.


  1. W najbliższą niedzielę 29 lipca uczcimy świętego Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. Może warto pamiętać o nim podczas wakacyjnych wojaży, prosić go o opiekę, aby szczęśliwie i cało powrócić do domu! Z racji wspomnienia tego świętego, pobłogosławimy po każdej mszy świętej kierowców i nasze pojazdy i będziemy się modlili o roztropne ich wykorzystanie. Niech ta modlitwa nie ogranicza się do jednego dnia w roku. Niech nam nigdy nie zabraknie rozsądku i wyobraźni na drodze.
  2. Kierownik Ełckiej pielgrzymki pieszej na Jasną Górę prosi o przyjęcie i przenocowanie pielgrzymów. Do Wożnik i poszczególnych wiosek pielgrzymi przybędą w środę wieczorem 8 sierpnia, a w e czwartek 9 sierpnia o godzinie 8.00 odprawiają mszę świętą w Bogdanowie i wyruszają dalej.
  3. Jest organizowany wyjazd na Kalwarię Zebrzydowską w środę 15 sierpnia. Zapisy prowadzimy w zakrystii Lu u Pani Jadwigi Wasilewskiej. Bardzo zachęcamy do udziału w pielgrzymce.
  4. Dziękujemy mieszkańcom Kacprowa za udekorowanie ołtarzy kwiatami i ofiarę na szklenie 150 zł. Na przyszłą niedzielę zapraszamy, ołtarze w kościele dekorują mieszkańcy Kamiennej i Ludwikowa.
  5. Przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii jest do nabycia nasz tygodnik katolicki „Niedziela”.
Kategorie wpisu: Intencje Mszalne
« powrót