Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie

2012-08-18 22:08:18

Dwudziesta Niedziela Zwykła 19.VIII.2012 r.

 

  1. Zbliża się dzień podziękowania Panu Bogu za tegoroczne zbiory, czyli dożynki. Parafialne dożynki w tym roku odbędą się za tydzień to jest 26 sierpnia o godzinie 10.00 . Zapraszamy Delegacje z wieńcami, Sołtysów, Członkinie Kół Gospodyń Wiejskich, Radnych Parafialnych, orkiestrę i wszystkich drogich Parafian.
  2. Uroczystości na Górach Borowskich w tym roku przypadają w niedzielę 2 września godzina 10.00. Msze święte w kościele parafialnym tego dnia o godzinie 8.00 i 10.00, suma na Górach Borowskich. Mszę św. na Górach Borowskich będzie celebrował i kazanie wygłosi ks. kapelan ks. prof. dr hab. Mark Kozera z Sandomierza.
  3. Msza św. w Blizinie dzisiaj o godzinie 15.00
  4. Dziękujemy mieszkańcom Bukowej za udekorowanie ołtarzy kwiatami i ofiarę na potrzeby parafii 60 zł. Na przyszłą niedzielę zapraszamy, ołtarze w kościele dekorują mieszkańcy Janowa.
  5. Jest propozycja wyjazd na grób śp. Ks. Prob. Stefana Bilewicza do Sławkowa w sobotę 8 września w Uroczystość MB Siewnej w 14  rocznicę śmierci. Zostanie odprawiona msza św. w Sławkowie pod przewodnictwem kolegi Ks. Stefana i opiekuna pielgrzymów kalwaryjskich Ks. Prob. Seniora Jana Dudy z Zawiercia. Jeżeli do końca sierpnia będzie chętnych przynajmniej na jeden autokar, wyjazd będzie aktualny, powiadomimy.
  6. Przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii jest do nabycia nasz tygodnik katolicki „Niedziela”.
« powrót