Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie

2012-09-01 14:35:33

Dwudziesta Druga Niedziela Zwykła 2.IX.2012 r.

 

  1. Chcę jeszcze raz podziękować wszystkim tym którzy przyczynili się do wykonania pięknych dożynkowych wieńców i uświetnienia uroczystości dożynkowych; z Koloni Bogdanów, Piekarek, Kamiennej, Blizina, Kozieróg, Piekar, Radziątkowa, Woźnik, Postękalic, Mąkolic, Bogdanowa, Ludwikowa i Kacprowa.
  2. W związku z rozpoczynającym się rokiem szkolnym raz jeszcze apelujemy do rodziców i katechetów o dołożenie wszelkich starań, aby uczestnictwo dzieci i młodzieży w katechezie było od początku pełne i połączone z uczestnictwem w niedzielnej mszy świętej.
  3. Dlatego zapraszamy dzieci i młodzież, rodziców, nauczycieli i na mszę świętą 3 września w Bogdanowie o godzinie 8.00, w Dobiecinie i Janowie o godzinie 9.00. Spowiedź na rozpoczęcie roku szkolnego jest w pierwszy piątek miesiąca to jest 7 września o godzinie 17.30 lub w niedzielę 9 września
  4. Dziękujemy mieszkańcom Wiktorowa i Mokracza za udekorowanie ołtarzy kwiatami. Na przyszłą niedzielę zapraszamy, ołtarze w kościele dekorują mieszkańcy Miłakowa i Monikowa.
  5. 8 września w sobotę w uroczystość MB Siewnej o godzinie 7.00 wyjeżdżamy do Sławkowa na grób śp. Ks. Prob. Stefana Bilewicza, lista chętnych na wyjazd jest już zamknięta. Zostanie odprawiona msza św. w Sławkowie pod przewodnictwem Ks. Prob. Seniora Jana Dudy z Zawiercia.
  6. Msza święta w kaplicy w Blizinie w niedzielę 9 września o godzina 14.00. Zapraszamy.
  7. 11 września we wtorek jest wyjazd na czuwanie na Jasnej Górze, wyjazd jest o godzinie 17.00. Zainteresowani zgłaszają się do Pani Krystyny Lauks.
  8. Msza św. za zmarłych na cmentarzu we wrześniu będzie w niedzielę 16 września o godzinie 16.00.
  9. Przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii jest do nabycia nasz tygodnik katolicki „Niedziela”.
« powrót