Ogłoszenia duszpasterskie Czternasta Niedziela Zwykła 9.VII.2017 r.

2017-07-08 19:35:34

Czternasta Niedziela Zwykła 9.VII.2017 r.

1. Dziś – czternasta niedziela w ciągu roku. Przyszliśmy na Mszę Świętą niedzielną, aby opowiedzieć się za Chrystusem i oddać chwałę Bogu.
  2. Dziękujemy mieszkańcom Bogdanowa Kolonii i Wólki za udekorowanie ołtarzy kwiatami. Na przyszłą niedzielę zapraszamy, ołtarze w kościele dekorują mieszkańcy Radziątkowa.
  3. Planowana jest pielgrzymka autokarowa do Lichenia, wyjazd w sobotę 19 sierpnia. Zapisy prowadzimy na drugi autokar, koszt 40 zł wpłacamy w zakrystii luk kancelarii
  4. We wtorek 11 lipca jest wyjazd na czuwanie do Częstochowy na Jasną Gorę. Zapisy u Pani Krystyny.
  5. Msza św. fatimska za zmarłych na cmentarzu w lipcu będzie 16 lipca o godzinie 16.00. Zapraszamy.
  6. W niedzielę 23 lipca w uroczystość św. Krzysztofa na wszystkich mszach świętych nastąpi poświęcenie pojazdów mechanicznych.
  7. Kierownik Ełckiej pielgrzymki pieszej na Jasną Gorę prosi o przyjęcie i przenocowanie pielgrzymów. Do Woźnik i poszczególnych wiosek pielgrzymi przybędą w piątek 8 sierpnia, a w sobotę 9 sierpnia po mszy świętej wyruszą dalej.
  8. 13 sierpnia Ks. Bp Andrzej Przybylski nowy biskup pomocniczy Archidiecezji Częstochowskiej przyjedzie do naszej Parafii z Wizytą Kanoniczną Parafii odwiedzając wszystkie świątynie naszej Parafii. Wizyty z radością oczekujemy i pięknie duchowo przygotujmy się do niej.
  9. Na ławkach kościelnych zostało wyłożonych do wspólnego użytku 50 książeczek – modlitewników. Prosimy pilnować by dzieci nie bawiły się książeczkami, niszcząc je. Jeżeli ktoś chciałby nabyć na własność taką książeczkę , może to uczynić w zakrystii, koszt książeczki to 16 zł.
  10. Przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii jest do nabycia nasz tygodnik katolicki „Niedziela”, a w nim relacja z pożegnania ks. Proboszcza z Woli Krzysztoporskiej odchodzącego na zasłużoną emeryturę.