Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie Dwudziesta Niedziela Zwykła

2014-08-16 21:21:00

Ogłoszenia duszpasterskie

Dwudziesta Niedziela Zwykła 17 .VIII.2014 r.

 

 
 

1.     Bóg pragnie okazywać nam miłosierdzie – to przesłanie usłyszeliśmy w liturgii dzisiejszej – 20. niedzieli w ciągu roku. Zechciejmy je przyjąć z otwartymi sercami, abyśmy mogli się nim dzielić z tymi, do których Pan nas posyła.
2.     Zbliża się dzień podziękowania Panu Bogu za tegoroczne zbiory, czyli dożynki. Parafialne dożynki w tym roku odbędą się za tydzień, to jest 24 sierpnia na sumie o godzinie 11.30. Zapraszamy delegacje z wieńcami z poszczególnych wiosek, Sołtysów, Członkinie Kół Gospodyń Wiejskich, Radnych Parafialnych, orkiestrę i wszystkich drogich Parafian i Gości.
3.     Uroczystości na Górach Borowskich w tym roku przypadają na niedzielę 7 września godzina 10.00. Msze święte w kościele parafialnym tego dnia będą o godzinie 8.00 i 10.00, suma na Górach Borowskich.
4.     Msza św. w Blizinie 26 sierpnia o godzinie 15.00
5.     Dziękujemy mieszkańcom Borowej za udekorowanie ołtarzy kwiatami i ofiarę na kościół 90 zł. Na przyszłą niedzielę zapraszamy, ołtarze w kościele dekorują mieszkańcy Bukowej.
6.     W zakrystii jest do nabycia nasz tygodnik katolicki „Niedziela”.

 

 

 

 

 

 

 

 « powrót