Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie Dwudziesta Piąta Niedziela Zwykła

2014-09-20 14:33:25

Ogłoszenia duszpasterskie

Dwudziesta Piąta Niedziela Zwykła 21.IX.2014 r .

 

 

1. Dnia 5 października o godzinie 14.00 zapraszamy na odpust ku czci św. Franciszka do Woźnik. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Woźnik, Druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej z Woźnik, Gości i wszystkich drogich Parafian.
2. Będzie organizowany wyjazd do Częstochowy 11 października godzina 17.00 na czuwanie na Jasnej Górze i 16 października na Dziękczynną Procesję Różańcową za dar kanonizacji św. Jan Pawła II, wyjazd o godzinie 15.30. Zapisy od przyszłej niedzieli.
3. Msza św. za zmarłych na cmentarzu w październiku w drugą niedzielę miesiąca to jest 12 października godzina 15.00.
4. Dziękujemy mieszkańcom Mąkolic, Kolonii Mąkolice i Czartka za udekorowanie ołtarzy kwiatami i ofiarę na kościół. Na przyszłą niedzielę zapraszamy, ołtarze w kościele dekorują mieszkańcy Kozieróg.
5. W zakrystii jest do nabycia nasz tygodnik katolicki „Niedziela”.
« powrót