Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie Dwudziesta Piąta Niedziela Zwykła 24.IX.2017 r.

2017-09-23 22:52:51

Ogłoszenia duszpasterskie

Dwudziesta Piąta Niedziela Zwykła 24.IX.2017 r.


  1. Najbliższa niedziela rozpoczyna październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zachęcamy wszystkich parafian: dzieci, młodzież i dorosłych, do licznego udziału w nabożeństwie różańcowym, które w naszym kościele będziemy odprawiać o godzinie 17.00, a w niedzielę – po mszy świętej o godzinie 11.30. Wiernych, którzy nie będą mogli brać udziału w nabożeństwie w kościele zachęcamy do odmawiania modlitwy różańcowej w swoich domach.
  2. Dziękujemy mieszkańcom Zwierzchowa i Dobiecina Kolonii za udekorowanie ołtarzy kwiatami. Na przyszłą niedzielę zapraszamy, ołtarze w kościele dekorują mieszkańcy Kozieróg.
  3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VII i starszych, którzy są jeszcze nie zapisani dzisiaj po mszy św. o godzinie 11.30 w kaplicy MB Bogdanowskiej.
  4. Dekanalny Dzień Chorych będzie miał miejsce w Rozprzy we wtorek 26 września o godzinie 16.00, wyjazd autokarem o godzinie 14.30 z przystanków autobusowych począwszy od Kozieróg Piekarek Piekar Woźnik, Mąkolic Dobiecina  Postękalic Bogdanowa Kacprowa Radziątkowa. Zapisy w zakrystii.
  5. Ofiarę na potrzeby Parafii złożyli: od pewnej Rodziny z Kacprowa 100 zł. Za złożoną ofiarę składam serdeczne Bóg zapłać.
  6. Przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii jest do nabycia nasz tygodnik katolicki „Niedziela”.
  7. Z serca Wszystkim błogosławimy życząc udanej niedzieli i błogosławionego tygodnia  
« powrót