Ogłoszenia duszpasterskie Dwudziesta Trzecia Niedziela Zwykła 10.IX.2017 r.

2017-09-09 23:11:19

Dwudziesta Trzecia Niedziela Zwykła 10.IX.2017 r.

1. Dzisiaj gościmy misjonarza pracującego w Peru na misjach ks. Rafała Kipigrocha, pochodzącego z Działoszyna, kolegę ks. Szymona. Na wszystkich Mszach głosi Słowo Boże, a po Mszy św. będziemy mogli go wesprzeć ofiarą na potrzeby misji.
  2. Dzisiaj o godzinie 16.00 Msza św. fatimska na cmentarzu za zmarłych. Zapraszamy.
  3. Dziękujemy mieszkańcom Wiktorowa i Mokracza za udekorowanie ołtarzy kwiatami. Na przyszłą niedzielę zapraszamy, ołtarze w kościele dekorują mieszkańcy Miłakowa i Monikowa.
  4. Wyjazd na czuwanie do Częstochowy w poniedziałek 11 września o godzinie 17.30. Zapisy u Pani Krystyny.
  5. W sobotę 16 września o godzinie 10.00 w kaplicy MB, spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Natomiast w niedzielę 17 września po Mszy św. o godzinie 11.30 w kaplicy MB spotkanie z Rodzicami dzieci przygotowującymi się do pierwszej komunii świętej.
  6. Planujemy wycieczkę autokarową w sobotę 4 listopada do Muzeum Powstania Warszawskiego do Warszawy i zwiedzanie starówki. Muzeum Powstania Warszawskiego to hołd mieszkańców Warszawy, dla tych, których walczyli i ginęli za wolną Polskę w 1944 roku. Zarezerwowane są bilety do muzeum i autokar, prowadzimy zapisy na wyjazd, koszt 50 zł płatny przy zapisie.
  7. Ofiarę na potrzeby Parafii złożyli: Bolesława i Tadeusz Królowie z Bukowej 100 zł, Chądzyński Mariusz z Kacprowa 50 zł, Pewna Rodzina z Woźnik 200 zł. Za złożoną ofiarę składam serdeczne Bóg zapłać.
  8. Przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii jest do nabycia nasz tygodnik katolicki „Niedziela”.