Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie Jedenasta Niedziela Zwykła 18.VI.2017 r.

2017-06-17 21:48:43

Ogłoszenia duszpasterskie

Jedenasta Niedziela Zwykła 18.VI.2017 r.


  1. W piątek 23 czerwca zakończenie roku szkolnego . Zapraszamy na Mszę Św. Dziękczynną w intencji dzieci, nauczycieli i rodziców, która zostanie odprawiona w Bogdanowie o godzinie 8.00, w Dobiecinie i Janowie o godzinie 9.00. Młodzież z Gimnazjum i szkoły średniej zapraszamy na Mszę w niedzielę 25.VI. ... podziękujemy dobremu Bogu za wszystkie otrzymane dary i łaski w ciągu tego czasu pracy i nauki oraz poprosimy o bezpieczne i szczęśliwe wakacje.  Spowiedź na zakończenie roku szkolonego dla wszystkich w środę od godziny 17.00. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania przychodzi w środę na godzinę 17.00, będzie przygotowanie do spowiedzi i spowiedź na zakończenie roku szkolnego w ramach miesięcznego spotkania.
  2. Msza Święta na cmentarzu za zmarłych za tydzień w niedzielę 25 czerwca o godzinie 16.00. Zapraszamy.
  3. W niedzielę 2 lipca o godzinie 10.00 przypada odpust ku czci Matki Boskiej Bogdanowskiej – Uzdrowienia Chorych. Uroczysta msza św. o godzinie 10.00, a po niej procesja maryjna z kopiom obrazu. Od niedzieli 2 lipca przyozdabiają ołtarze kwiatami poszczególne wioski, jako pierwsza wioska Bogdanów przyozdobi kwiatami ołtarz w kościele parafialnym. Serdecznie zapraszamy.
  4. W niedzielę 9 lipca o godzinie 14.00 Ochotnicza Straż Pożarna w Piekarach będzie świętować Jubileusz 90 lecia swojej działalności. Organizatorzy na powyższy Jubileusz już dziś wszystkich serdecznie zapraszają.
  5. Ofiarę na potrzeby Parafii złożyli: Pewna Rodzina 200 zł. Za złożony dar serca serdeczny Bóg zapłać.
  6. Przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii jest do nabycia nasz tygodnik katolicki „Niedziela”.
« powrót