Ogłoszenia duszpasterskie na Czternastą Niedzielę

2015-07-04 23:38:25

na Czternastą Niedzielę w ciągu roku 5 VII 2015r .

1. Dziś – czternasta niedziela w ciągu roku. Przyszliśmy na Mszę Świętą niedzielną, aby opowiedzieć się za Chrystusem i oddać chwałę Bogu.
  2. Dziękujemy mieszkańcom Bogdanowa za udekorowanie ołtarzy kwiatami i ofiarę na potrzeby parafii 217 zł. Na przyszłą niedzielę zapraszamy, ołtarze w kościele dekorują mieszkańcy Bogdanowa Kolonii i Wólki.
  3. W sobotę 11 lipca wyjeżdżamy na czuwanie na Jasną Górę o godzinie 17.30 z przystanków począwszy od Woźnik, potem od Dobiecina. Jak co roku włanczamy się w prowadzenie adoracji. Zapisy w zakrystii u księży.
  4. Pani Krystyna Lauks organizuje wyjazd do Częstochowy na pielgrzymkę Radia Maryja 12 lipca. Zapisy u Pani Krystyny. Natomiast 9 sierpnia 2015r. organizuje pielgrzymkę do Torunia. W programie zwiedzanie tamy we Włocławku gdzie zamordowana Jerzego Popiełuszkę, katedrę we Włocławku , świątynia Jana Pawła II budowaną przez Redemptorystów i zwiedzanie Radio Maryja i Torunia, koszt 60 zł. Zapisy u Pani Krystyny.
  5. Msza św. fatimska za zmarłych na cmentarzu w lipcu będzie za tydzień w niedzielę 12 lipca o godzinie 16.00. Zapraszamy.
  6. Kierownik Ełckiej pielgrzymki pieszej na Jasną Górę prosi o przyjęcie i przenocowanie pielgrzymów. Do Woźnik i poszczególnych wiosek pielgrzymi przybędą w sobotę 8 sierpnia, a w niedzielę po mszy wyruszają dalej.
  7. Ofiarę na potrzeby parafii w tym tygodniu złożyli: Rodzina Michalaków z Woźnik Kolonii 100 zł, pewna osoba z Miłakowa 50 zł. Za złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  8. Od 5 do 13 lipca potrwa podróż papieża do Ameryki Łacińskiej. Franciszek odwiedzi Ekwador, Boliwię i Paragwaj. W misyjnej intencji na lipiec papież prosi o modlitwę, by „chrześcijanie w Ameryce Łacińskiej w obliczu nierówności społecznych mogli dawać świadectwo miłości do ubogich i wnosić swój wkład, by społeczeństwo stawało się bardziej braterskie".
  9. W zakrystii jest do nabycia nasz tygodnik katolicki „Niedziela”.