Ogłoszenia duszpasterskie na Czwartą Niedzielę Wielkiego Postu

2014-03-29 23:37:58

Na Czwartą Niedzielę Wielkiego Postu - 30.03.2014 r.

1. Wielki Post, który obecnie przeżywamy, to wyjątkowa okazja do nawrócenia, do odnowienia naszej przyjaźni z Bogiem. Przez najbliższe dni będzie nam towarzyszyło wyjątkowe wezwanie Kościoła do nawrócenia i pokuty, skorzystania z łaski przebaczenia, którą miłosierny Bóg pragnie nas obdarzyć. To czas powracania do korzeni wiary i zadziwienia tajemnicą Bożej Miłości. Dobrze wykorzystajmy ten czas, aby ugruntować w sobie człowieka prawego sumienia i autentycznie zaangażowanego w budowanie Królestwa Bożego: Królestwa prawdy i życia, sprawiedliwości, miłości i pokoju w naszych rodzinach, we wspólnocie parafialnej, w miejscach pracy i w całym społeczeństwie. Rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne. Dzisiaj mszę święte z naukami o godzinie 8.00, 10.00 i 11.30. W poniedziałek wtorek i środę godzina 10.00, 17.00 i 18.00. Wyjazd do chorych i starszych wiekiem w pierwszy piątek miesiąca. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii. Tak zaplanujmy nasze zajęcia, aby nikogo spośród nas nie zabrakło na rekolekcjach.
  2. Ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego złożyli mieszkańcy Bogdanowa Kolonii i Wólki  320 zł, Ludwikowa 180 zł, Bogdanowa 380 zł, Monikowa 200 zł, Janowa 200 zł, Wiktorowa 130 zł, Dobiecin Kolonia 100 zł. Za złożoną ofiarę składam serdeczne Bóg zapłać.
  3. W zakrystii jest do nabycia nasz tygodnik katolicki „Niedziela”.