Ogłoszenia duszpasterskie na Czwartą Niedzielę Zwykłą 29.I.2017 r.

2017-01-28 18:01:31

na Czwartą Niedzielę Zwykłą 29.I.2017 r.

1. W tym tygodniu w czwartek – 2 lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego, popularnie zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. W tym dniu do świątyni przychodzimy z gromnicami. Msze święte w kościele parafialnym o godzinie 8.00, 10.00 i 17.00. W zakrystii można nabyć świece gromniczną.
  2. Święto Ofiarowania Pańskiego jest także Światowym Dniem Życia Konsekrowanego. Taca w tym dniu przeznaczona będzie na wsparcie zakonów klauzurowych.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  4. W środę 1 lutego o godzinie 18.00 odbędzie się spotkanie w salce katechetycznej z Rodzicami dzieci komunijnych chłopców i dziewczynek., a po spotkaniu będzie brana miara dla chłopców.
  5. Natomiast w sobotę 4 lutego o godzinie 10.00 w salce katechetycznej w Bogdanowie spotkanie z kandydatami do bierzmowania.
  6. Dyrekcja GOK-u z Woli Krzysztoporskiej zaprasza na spektakl teatralny pt. „Wizyta”, jest to komedia ze śmiercią w tle. Scenariusz został napisany przez zespół w oparciu o opowiadanie Jarosława Glistka. Przedstawienie odbędzie się w sobotę 4 lutego o godzinie 18.00 w GOK-u w Woli Krzysztoporskiej. Wstęp wolny.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, naszej „Niedzieli”.