Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie na Drugą Niedzielę Adwentu 10.XII.2017 r.

2017-12-09 22:09:11

Ogłoszenia duszpasterskie

na Drugą Niedzielę Adwentu 10.XII.2017 r. 

 

  1. Dzisiejsza niedziela jest Dniem modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Po Mszach świętych będzie możliwość złożenia ofiary do puszki przeznaczonej na wsparcie Braci w wierze żyjących za naszą wschodnią granicą. Za wsparcie akcji serdeczne Bóg zapłać.
  2. 11 grudnia udajemy się na czuwanie Jasnogórskie do Częstochowy. Zapisu u Pani Krystyny.
  3. Przygotowując się do Świąt Bożego Narodzenia, pamiętajmy o naszych chrześcijańskich i narodowych tradycjach. Niech nie zabraknie w naszych domach pobłogosławionego wcześniej w kościele wigilijnego opłatka i płonącej świecy Caritasu.
  4. Nasz Pan organista nawiedzi z opłatkiem wigilijnym w tym tygodniu Rodziny z następujących miejscowości: w poniedziałek Woźniki, we wtorek Piekary, w środę i czwartek i piątek Mąkolice. Prosimy o życzliwe przyjęcie z opłatkiem Pana Organisty w waszych domach.
  5. Składamy serdeczne podziękowania pewnej rodzinie za ufundowanie paczek na Mikołaja.
  6. Zachęcamy do nabycia i czytania naszej prasy katolickiej „Niedzieli”, korzystajmy z tego źródła wiedzy religijnej.
« powrót