Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie na Drugą Niedzielę Zwykłą 14.I.2018 r.

2018-01-13 21:38:47

Ogłoszenia duszpasterskie

na Drugą Niedzielę Zwykłą 14.I.2018 r.

 

  1. W ubiegłym tygodniu 11 stycznia duża grupa naszych Parafian wzięła udział w nocnym czuwaniu Jasnogórskim prowadzonym przez Parafię Bogdanów. Chcę serdecznie podziękować wszystkim za udział w tym czuwaniu i danie pięknego świadectwa o swojej wierze. Szczególnie ks. Tomaszowi Błaszczykowi za przygotowanie i sprawy organizacyjne, ks. Szymonowi Klimczakowi za piękne wygłoszenie konferencji, Paniom z Zespołu Ludowego „Pasjonatki” wraz Panem Instruktorem i Panem organistom Andrzejem Lasotą za pięknie przygotowanie oprawy muzycznej. Ministrantom i Lektorkom za piękne włączenie się w modlitwy czuwania. Wszystkim, którzy tak licznie, również i swoimi pojazdami przybyli tego dnia na Jasną Górę, gorąco dziękował ks. Bp Andrzej Przybylski.
  2. W niedzielę 21 stycznia o godzinie 12.00 jest wyjazd na Jasną Górę na nabożeństwo „Pawełek”. Będzie przewodniczył ks. Bp Antoni Długosz. To nabożeństwo będzie połączone z błogosławieństwem dzieci, które zaprasza wraz z Rodzicami. Zgłoszenia do udziału przyjmuje Pani Krystyna. 
  3. W przyszłą niedzielę, 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w poniedziałek, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy odeszli już do Pana. Tak wiele im zawdzięczamy. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.
  4. Porządek kolędy: wtorek 16.I. od g. 9.00 Mokracz, a od g 13.00  Wólka, w środę 17.I. od g. 9.00 Niedyszyna Górna i Dolna, Dobiecin Kolonia, a od godziny 14.00 Moników, w czwartek 18.I. od g. 9.00 Miłaków, a od godziny 14.00 Janina, w piątek 18.I. od g. 9.00 Bukowa i Kolonia Bukowa, a w sobotę 19.I.od g 9.00 Borowa.
  5. Przy wyjściu z kościoła lub zakrystii jest do nabycia nasz tygodnik katolicki „Niedziela”.
  6. Daru zdrowia i obfitości łask Bożych życzymy solenizantom i jubilatom tygodnia.
« powrót