Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie na Drugą Niedzielę Zwykłą

2017-01-14 22:08:17

Ogłoszenia duszpasterskie

na Drugą Niedzielę Zwykłą 15.I.2017 r.

 

  1. W dniach od 18 do 25 stycznia w całym Kościele będzie trwał Tydzień Powszechnej Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  2. W sobotę, 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w niedzielę, 22 stycznia – Dzień Dziadka.Pamiętajmy o nich i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy odeszli już do Pana. Tak wiele im zawdzięczamy. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.
  3. W naszej parafii trwa wizyta duszpasterska zwana kolędą. W poniedziałek od godziny 9.00 Miłaków 1 ks i Wólka 1 ks, a od godziny 14.00 Janina 1 ks. i Bogdanów ul Wesoła 1 ks.
  4. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w Parafii zwaną popularnie kolędą. Dziękujemy wszystkim, którzy nas przyjęli. Bóg zapłać za otwarte drzwi domów i mieszkań, za życzliwość, gościnę i złożone ofiary. Jeżeli kogoś nie zastaliśmy, można poprosić Księdza o kolędę po mszy w zakrystii lub kancelarii.
  5. Dyrekcja GOK-u serdecznie zaprasza na Koncert Noworoczny który odbędzie się w niedzielę 22 stycznia 2017 r. o godzinie 17.00 w Sali widowiskowej GOK w Woli Krzysztoporskiej. W programie Koncert w wykonaniu Filharmonii Świętokrzyskiej z Kielc, występ zespołu „Pasjonatki” i kolędowo Karola Gajdy. Wstęp wolny.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, naszej „Niedzieli”.
  7. Daru zdrowia i obfitości łask Bożych życzymy solenizantom i jubilatom tygodnia.
« powrót