Ogłoszenia duszpasterskie na Dwudziestą Dziewiątą Niedzielę w ciągu roku

2016-10-15 23:33:50

na Dwudziestą Dziewiątą Niedzielę w ciągu roku 15.X.2016  r.

1. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Pamiętajmy przede wszystkim o modlitwie, Mszy świętej i komunii świętej w intencji naszych drogich zmarłych. Jak co roku przyjmujemy na tradycyjne wypominki, tak jak w roku ubiegłym.
  2. Jak co roku są do nabycia Kalendarze Rolników 2017 r. z przedmową Pana Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztofa Jurgiela, ilość ograniczona, koszt 25 zł.
  3. Dziękujemy mieszkańcom Piekar za udekorowanie ołtarzy kwiatami i ofiarę na potrzeby kościoła 285 zł. Na przyszłą niedzielę zapraszamy, ołtarze w kościele parafialnym dekorują  mieszkańcy Piekarek.
  4. Jest stawiany pomnik na nagrobku śp. ks. Ludwika Pawła Muszyńskiego budowniczego kościoła bogdanowskiego. Ofiarę na pomnik złożyli między innymi: Lila i Bogdan Kaczorowie z Kamiennej 100 zł, Bogumiła i Marek Młoczkowscy z Mąkolic 100 zł, Kazimierz Skowronek z Woźnik Kolonii 100 zł, Andrzej Stępień z Radziątkowa 100 zł. Za złożony dar serca dla ks. Ludwika Pawła Muszyńskiego serdeczne Bóg zapłać. Jeżeli ktoś ma życzenie dołożyć się do budowy nagrobka, to serdecznie prosimy. Bogdanów.
  5. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. Co tydzień mamy: Niedzielę, Źródło i wiele innych tytułów... także dla dzieci.