Ogłoszenia duszpasterskie na Dwudziestą Ósmą Niedzielę w ciągu roku

2016-10-08 22:03:45

na Dwudziestą Ósmą Niedzielę w ciągu roku 9.X.2016  r.

1. Dziś – XXVIII niedziela w ciągu roku, a zarazem XVI Dzień Papieski, który przeżywamy pod hasłem: „Bądźcie świadkami miłosierdzia". Dziękujemy wszystkim, którzy złożyli już lub złożą przed kościołem ofiary do puszek na stypendia dla młodzieży.
  2. Msza święta fatimska za zmarłych na cmentarzu dzisiaj o godzinie 15.00. Zapraszamy.
  3. Dzisiaj po mszy św. o godzinie 11.30 w kaplicy MB Bogdanowskiej, spotkanie z Rodzicami dzieci przygotowującymi się do pierwszej komunii św.
  4. We wtorek o godzinie 17.30 wyjeżdżamy na czuwanie na Jasną Górę. Zapisy u Pani Krystyny.
  5. Dziękujemy mieszkańcom Piekar za udekorowanie ołtarzy kwiatami i ofiarę na potrzeby kościoła 285 zł. Na przyszłą niedzielę zapraszamy, ołtarze w kościele parafialnym dekorują  mieszkańcy Piekarek.
  6. Jest stawiany pomnik na nagrobku śp. ks. Pawła Muszyńskiego budowniczego kościoła bogdanowskiego. Ofiarę na pomnik złożyli: Wojciech Filipek z Piekar 50 zł, Elżbieta Garmulewicz z Łodzi 50 zł., za złożony dar serca dla ks. Pawła Muszyńskiego, który duszpasterzował w Parafii przez 30 lat, tyle osób ochrzcił, dawał śluby, przygotował na spotkanie do wieczności, serdeczne Bóg zapłać. Jeżeli ktoś ma życzenie dołożyć się do budowy nagrobka, to serdecznie prosimy o włączenie się w tę piękną pamiątkę jako podziękowanie Ks. Pawłowi Muszyńskiemu za 30 lat duszpasterzowania w Parafii Bogdanów.
  7. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Pamiętajmy przede wszystkim o modlitwie, Mszy świętej i komunii świętej w intencji naszych drogich zmarłych. Jak co roku przyjmujemy na tradycyjne wypominki, tak jak w roku ubiegłym.
  8. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. Co tydzień mamy: Niedzielę, Źródło i wiele innych tytułów... także dla dzieci.