Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie na Jedenastą Niedzielę w ciągu roku

2016-06-11 15:55:33

Ogłoszenia duszpasterskie

na Jedenastą Niedzielę w ciągu roku 12.VI.2016 r.

 

  1. Dziś – jedenasta niedziela w ciągu roku, która w liturgii słowa przybliżyła nam tajemnice królestwa Bożego. Zostaliśmy do niego włączeni przez sakrament chrztu, a dzisiaj naszym zadaniem jest troska o rozwój tego królestwa w nas i wokół nas.
  2. Dziś również Msza św. fatimska  na cmentarzu za zmarłych o godzinie 16.00.
  3. Jest zorganizowana dwudniowa wycieczka autokarowa do Malborka i Gdańska w dniach 17 i 18 czerwca, tj. piątek i sobotę. Jest komplet osób na wyjazd. Wyjazd w piątek 17 czerwca, zbiórka przed kościołem w Bogdanowie godzina 5.45 . Wyjazd godzina 6.00 . Planowany powrót w sobotę 18 czerwca na miejsce zbiórki w Bogdanowie ok. godziny 21.30
  4. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia nasz tygodnik katolicki „Niedziela”.
  5. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu swoje osobiste święta, nade wszystko imieniny i urodziny, składamy najlepsze życzenia.
« powrót